Що вишивати для воїна в дорогу як оберіг

Вишивка нас підсилює, а сила та в пам’яті поколінь, тож не дивно, що впродовж віків люди пам’ятали що вишивати для воїна. Вишиваючи, ви ніби заставляєте вібрувати ту пам’ять, чим збуджується енергетика через зв’язок поколінь. Природно, що хочеться зберегти і захистити той зв’язок, адже це має цінність і дає сенс для нашого буття.

Що вишивати для воїна в дорогу як оберіг?

По-перше – це вишита сорочка, а по-друге – хусточка.

що вишивати для воїна

Схема в журналі «Diana»

Про те, які саме візерунки вишивати на чоловічих сорочках ми уже обговорювали, проте зараз більше звернемо увагу на символи, які вишивають саме на вишиванках для воїнів.

Воїнам вишивали хустинку (невеличку хустинку в нагрудну кишеньку) як паспорт і оберіг.

22330

Що вишивати для воїна на хустинці?

На хустинці через символи вишивки передавали ім’я воїна, місце проживання та ті найщиріші побажання найріднішої людини-вишивальниці (матері, дружини, сестри).

Узори вишивки на хустинці можуть бути довільними, кожна вишивальниця може обирати за своїми вподобаннями та передачею побажань. Так, наприклад, можна вишити символ імені воїна, потім вишитою квіткою передати побажання-обереги мужності, сили, впевненість, здоров’я.

що вишивати для воїна

При виборі узорів та їхньому нанесенню на тканину слід пам’ятати, що це ваш особистий та особливий візерунок, що це ваш дарунок коханій людині. І не поспішайте, спокійно і акуратно виводьте кожен стібок – і у вас усе вийде якнайкраще! Адже енергетика у вишивці з’являється лише тоді, коли вона насичена позитивом.

22618

Якщо ж ви не ризикуєте скласти свій особистий символьний візерунок, то використайте давні (узори наших предків). Давні візерунки мають свою закодовану енергетику, бо вони змістовні, і якщо їх вишивати без змін, то енергетика не пропаде.

2358-2

І так з радістю з’явиться вишивка, яка випромінюватиме енергію слова і тішитиме очі!

Такою вишитою річчю буде пишатися її власник і з приємністю носитиме біля серця, дякуючи вам за підтримку та візерунок, вами подарований.

Що робити з хустинкою?

Вишиту хустинку пришивають до тонкої матерії (як підкладки). А між підкладкою та самою хустинкою вкладають по кутах під символами імені воїна:

1-й кут – по кілька волосинок з голови матері, дітей, дружини, батька;

2-й кут – щипку рідної землі, взятої біля церкви;

3-й кут – трісочку або сушений листочок з дерева, яке посадив сам коханий або його батьки;

4-й кут – сушений цвіт калини і бузини (калина – щоб вертався додому, а бузина – щоб взяла на себе хвороби і проблеми).

І в щасливий момент повернення дорогої людини, коли неможливо підібрати слів від радості, посміхніться і продовжіть виконання оберегових дій. Адже після повернення коханого з війни слід повернути всі обереги на місця, звідки були взяті. Якщо після цього бузина почне сохнути, то її треба викорчувати і спалити, а посадити нову на іншому місці.

Кожен народ має свою вишивку і свої візерунки. Але чи всі можуть розказати про те, що означає їх вишивка? Адже саме слово «вишивати» означає «вшановувати».

22858_64-3

Вишивайте, передавайте свою радість через прекрасні візерунки і пам’ятайте, що кожна вишивальниця – це справжня майстриня!

Нехай Вам щастить!

Читайте також:

1. Вишиті обереги: що вишивати на жіночих та чоловічих сорочках

2. Вишиті обереги: найголовніші символи вишивки та їхній обереговий вплив

3. Вишиті обереги: рослинні орнаменти

4. Вишита сорочка для коханого

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *