Великодня вишивка: де шукати красиві схеми для чудового свята

Вже дуже скоро всі ми будемо святкувати найголовніше весняне свято – День Воскресіння! А яка ж Паска без вишитого рушничка чи серветки на кошичку з крашанками? Великодня вишивка вже традиційно відіграє важливу обрядову роль, тож поспішіть підготуватися до свята як належить і починайте вишивати разом з нами!Великодня вишивка від видавництва «Діана плюс»

Кожного року напередодні Паски видавництво «Діана плюс» готує для вас нові красиві схеми великодньої вишивки, і цей рік – не виключення. А ще ми вирішили полегшити вам пошуки найкращої схеми і створили спеціальну підбірку із найпопулярніших великодніх сюжетів – насолоджуйтесь!

великодня вишивка

Читайте також: Великодні рушники: від минулого до сучасності

В інтернет-магазині «Діана плюс» ви можете замовити багато різних схем та наборів для вишивання великодніх рушників. Традиційні сюжети, чудово підібрані кольори та якісний друк забезпечать вам істинне задоволення від вишивання!

Також до підбірки ми включили улюблені друковані видання вишивальниць, які містять схеми великодніх виробів. До прикладу, в журналі «Вишиванка» ви знайдете схеми рушничків та оригінальних вишитих писанок. Натискайте на картинку, яка сподобалась, і одразу переходьте на наш інтернет-магазин, де можна замовити ці журнали:

великодня вишивка

Читайте також: Вербна неділя: оригінальні варіанти декору, які вам сподобаються!

великодня вишивка

Журнал «Українська вишивка» потішить чудовою картиною «Світла Пасха»:

великодня вишивка

Тож завітайте в наш інтернет-магазин і оберіть для себе одну або й декілька схем великодньої вишивки, і нехай свято Паски принесе вашій родині радість та тепло!Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *