Вербна неділя: оригінальні варіанти декору, які вам сподобаються!

Вербна Неділя вже не за горами! Тому Видавничо-інформаційний дім «Діана плюс» щиро вітає всіх зі святом і пропонує потроху починати збирати пухнасті гілочки верби, за допомогою яких можна створити чудові «хенд-мейд» елементи декору!

Вербна НеділяВербна Неділя: 3 ідеї для декору

Традиційно у свято Вербної Неділі ми посвячуємо гілочки верби в церкві, а потім зберігаємо їх вдома протягом цілого року. В різних частинах України такі освячені букетики називаються по-різному: «котики», «багнітки», «гусята», «бацьки», «шутка», але їх символічне значення завжди залишається однаково важливим. Вважається, що посвячена верба має цілющу силу, яка передається людині і захищає її від хвороб, заздрощів та нечистого ока. Цієї традиції дотримуються всі, тож у святковий недільний день вулиці заповняться людьми, що з радістю й гордістю несуть у руках пухнасті гілочки!

Вербна Неділя

Але вербу можна використати й по-іншому, адже вона чудово підходить для весняного оздоблення будинку! Гілочки з ніжними котиками можуть повністю змінити сприйняття вашої оселі й додати їй весняної чистоти та легкості! Для цього достатньо просто поставити їх в оригінальну вазу:

Читайте також: Великодня вишивка: де шукати красиві схеми для чудового свята

Дуже стильно й по-весняному виглядатиме також і поєднання вербових гілочок із яскравими квітами. Не бійтеся експериментувати і створюйте власні флористичні шедеври, які вразять ваших гостей!

Можна використати вербу також і для плетення віночків, декоративних гніздечок чи інших цікавих композицій. Цей природній матеріал хороший тим, що простоїть досить довго.

Звичайно, в гонитві за оригінальним декором не варто бездумно винищувати всі навколишні насадження верби: для втілення більшості гарних ідей вистачить всього кілька гілочок. Тож бережіть природу, переходьте на весняний режим і святкуйте з чудовим настроєм!

Автор: Вікторія ЧорнійДобавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *