Писанки своїми руками – різноманітність технік

Коли приходить свято Великодня, наші серця наповнюються добром і надією. Адже головна ідея цього дня – воскресіння. Потрібно встигнути створити особливу писанку для кожного члена родини та святково прикрасити оселю. Найцінніший великодній подарунок — писанки своїми руками!

10

До зустрічі Великодня починають готуватися ще за декілька тижнів до його приходу.

Відчуваєте як весняне повітря наповнюється ароматом свіжості, від якого на душі відразу стає легко і затишно? Усе навкруги відразу починає вигравати веселими кольоровими фарбами і рука майстринь сама обирає яскраві кольорові матеріали.

А ось унікальна технікою вишивки на яєчній шкарлупі. Перш, ніж почати вишивку, сире яйце необхідно видути через просвердлений отвір. Далі потрібно промалювати майбутній орнамент вишивки на шкарлупі та визначити місця отворів, де має пройти голка з ниткою або стрічкою. А далі розпочинається майже ювелірна робота. З допомогою тонкого свердла робляться отвори і починає вишивати мотив. Іноді, щоб вишити усі елементи орнаменту, майстриня використовує до 8 голок різної довжини, а також муліне та стрічки.

А ось писанки своїми руками, декоровані накладеною вишивкою:

Вишита писанка-темарі:

писанки темарі

А ось різьблена писанка на шкарлупі – оригінальний великодній подарунок:

Або ось сувенірне яйце-світильник із різьбленої на шкарлупі писанки – хто б відмовився від такого подарунку на Великдень! Майстер-клас — в журналі «Diana»:

писанки своїми руками

Як оригінально виглядає ажурна писанка з паперу:

писанки своїми руками

журнал «Diana»

А чули про писанку, декоровану крупами?

Оригінальною є і писанка з бісеру:

Писанки своїми руками можна виготовити і з допомогою техніки валяння:

Мальовані дерев’яні писанки:

Виготовлена за допомогою декупажу:

12

Спосіб виготовлення традиційних писанок хоч і простий, проте вимагає неабиякого хисту, бо малювати на опуклій поверхні яйця значно тяжче, ніж на рівній поверхні полотна чи паперу.

писанки своїми руками

журнал «Diana»

А скільки часу потрібно, щоб створити унікальну писанку для кожного члена родини, закарбувавши за допомогою спеціальних символів свої теплі побажання…

Скористайтеся нашими ідеями великодніх мотивів: різнобарвні писанки, гілочки верби, духмяні пасочки – усе це ви знайдете на сторінках випусків наших журналів: www.dianaplus.com

Творіть свято! І нехай барвисті кольори писанок прикрасять кожен дім у цей святковий день!

Писанки своїми руками

Читайте також:

  1. Великодній кошик декор власноруч вишивкою, фоаміраном, стрічками
  2. Писанки власноруч — майстер-клас вишивки
  3. Вишиті писанки-темарі — ексклюзивна вишивка на об’ємних предметах

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *