Пережити листопад: 5 дієвих порад, як покращити настрій

Останній місяць осені – холодний, сірий і дощовий, тож зберігати посмішку на обличчі іноді буває нелегко. Але можливо! Існує як мінімум п’ять надійних способів, як покращити настрій, і всі вони описані в нашому матеріалі – читайте і застосовуйте на практиці!

як покращити настрій

Як покращити настрій: 5 перевірених способівСпосіб 1

Заведіть собі звичку щоденно виконувати якийсь маленький приємний ритуал: це може бути смачне кавування, гортання сторінок улюбленого журналу чи просто десятихвилинний релакс у затишній атмосфері. Наодинці чи в хорошій компанії – на ваш вибір. Головне правило – спокій, позитивні думки і ніяких засобів зв’язку! Повірте, що навіть кілька цих хвилин можуть повністю змінити ваш настрій!

як покращити настрій

Спосіб 2

Кожного дня, звичайно, не вийде, але хоча б іноді намагайтеся змінити звичну обстановку. Найкращий спосіб – великі і маленькі подорожі. Якщо дозволяє погода – організуйте сімейний виїзд на природу; відвідайте сусіднє місто чи містечко; а може, вдасться організувати мандрівку до найближчої визначної пам’ятки? Враження від цікавої мандрівки будуть «тримати» вас в піднесеному настрої ще довго – спробуйте!

як покращити настрій

Читайте також: Модні підказки: як носити вишиванку восени

Спосіб 3

Рухайтеся! Не обов’язково відразу йти записуватися у дорогий спортзал чи бігти купувати модні кросівки – просто зробіть зарядку! Можна ще потанцювати під улюблену пісню ) Фізична активність не лише позитивно впливає на здоров’я, а ще й покращує психологічний стан, це вже доведено. Так що піднімайтеся з крісла і робіть фізкульт-перерву!

як покращити настрій

Спосіб 4

Всі знають про цей спосіб і про його могутню дієвість – купіть собі щось! Нова красива сукня, симпатична сумочка, а може – цікава книжка, яку ви давно хотіли прочитати? Не обов’язково купувати щось надзвичайно вартісне, адже покращити ваш настрій здатна навіть маленька дрібничка, якої вам якраз не вистачало!

як покращити настрій

Спосіб 5

Займіться улюбленим хобі! Вишивайте, в’яжіть, плетіть макраме, ліпіть з полімерної глини, варіть мило чи вирізайте витинанки – підійде будь-що, до чого лежить душа! Творчість заспокоює, наводить лад у думках, а ще – так, так – піднімає настрій, що і потрібно було довести!

як покращити настрій

Читайте також: Хобі й здоров’я: як ваші улюблені заняття впливають на організм

Це лише п’ять найпростіших способів підняття настрою, насправді ж їх є набагато більше! Можна змінити зачіску, навчитися готувати новий коктейль, запросити до себе друзів, погодувати пташок в парку, зробити давно омріяне татуювання, врешті-решт! А що робите для покращення осіннього настрою ви? Діліться своїми ноу-хау в коментарях і поширюйте цю статтю в соцмережах – нехай і ви, і всі навколо будуть усміхненими і радісними!

Автор: Вікторія Чорній

як покращити настрій

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *