Розвиваємося і вчимося весело з абетками для дітей!

Кожний малюк – індивідуальність, тож потребує особливого підходу до навчання. Одним дошкільнятам нові знання даються легко, а іншим буває важко зосередитися. Але існує перевірений спосіб навчати діток, який подобається їм усім. І називається він просто – абетка для дітей в картинках!

Коли починати вчити алфавіт?

Сьогодні вже ніхто не сумнівається в тому, що букви, цифри та інші основні поняття слід починати вчити в ранньому дошкільному віці. Відповідальні батьки не залишають цей процес напризволяще, і вже з двох-трьох рочків починають ненав’язливо знайомити дитинку з алфавітом. Час для цього теж обирають невипадково, адже малюк повинен бути енергійним і гарно сприйняти подану інформацію. Деякі дітки активні впродовж всього дня, інші – після денного сну, тому тут все дуже індивідуально.

абетки для дітей

Читайте також: Розмальовки для дітей та доослих: розфарбуйте світ разом!

Чим корисна абетка для дітей?

Помічниками в освоєнні нових знань для дітей можуть стати яскраві кубики з буквами, магніти, розмальовки тощо, але одним з найкращих і вже роками перевірених способів є, все-таки, абетка для дітей в картинках.

Суть вивчення дуже проста, але ефективна: дитина легко запам’ятовує літери, ілюстровані картинками. Існують навіть абетки, букви в яких витискаються і перетворюються в картки, які потім можна складати в склади і навіть слова. Вчити таким способом можна як український, так і англійський чи російський алфавіт, а також цифри, поняття часу, частини тіла і ще багато чого.

Де шукати якісні абетки в картинках, які точно сподобаються і вам, і вашим діткам? Завітайте в інтернет-магазин «Діана плюс», де можна обрати пізнавально-розвиваючі видання для діток на будь-який смак:

  • Великі односторонні абетки;
  • Двосторонні абетки зручного формату А4;
  • Абетки з витисканням тощо.Якісний друк, красивий дизайн і багато нових корисних знань – дошкільнята будуть в захваті! А батькам сподобається приємна ціна!

Легкого і веселого навчання!

абетка для дітей

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Яндекс.Метрика