Сукуленти в інтер’єрі: 35 ідей цікавого оформлення

Сукуленти в інтер’єрі – це оригінальний тренд декору, який останнім часом набув значної популярності й не збирається здавати своїх позицій. Флористичні композиції з цими рослинами мають стильний вигляд, а завдяки їх невибагливості вони ще й надзвичайно довговічні! А ще сукуленти несуть велику користь у ваш дім, адже вони очищують простір від шкідливих випромінювань комп’ютера та вміють «гасити» гнів і негативну енергетику. Саме тому сукулентам в оселі – бути!

сукуленти

Сукуленти: цікаві варіанти декору

Фіолетові, червоні, салатові й темно-зелені; з листочками різноманітних форм і розмірів – сукуленти дають величезний простір для їх застосування в декорі. Найпростіший спосіб – висадити кілька різновидів сукулентів в один великий або кілька малих горщиків і красиво розмістити на видному місці. Навіть така нескладна композиція приверне увагу ваших гостей!

Для більш цікавого ефекту можна висаджувати ці рослини у скляні баночки, великі келихи, прозорі ємкості незвичайних геометричних форм чи навіть у чайник! Такі флораріуми будуть довго тішити вас своєю красою:

Увімкнувши фантазію, можна створити справді неймовірні композиції із сукулентами: це можуть бути картини, віночки, незвичайні дерев’яні гілки чи навіть втілення сюжетів з мініатюрного казкового світу!

Експериментуйте з матеріалами і формами, сміливо використовуйте сукуленти для декору і не бійтеся втілювати нові цікаві ідеї. І нехай ваш дім буде красивим, зеленим і затишним!

Автор: Вікторія ЧорнійДобавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *