Незвичайний американський досвід: чоловік вишиває портрети сильних жінок

Майк Рейнольдс – простий американець, який вирішив спробувати себе у чомусь такому, що вважається більше жіночою справою. Він обрав рукоділля, але з цікавим моментом: цей чоловік вишиває портрети відомих жінок-лідерів. І ось що він розповідає про свої враження від цього досвіду.

чоловік вишиває

Як чоловік вишиває портрети жінок

«На початку 2018 року я вирішив займатися тим, що мені давно подобається, не зважаючи на думку оточуючих. Я почав вишивати хрестиком!Для мене це було нелегко, адже з дитинства я звик до того, що багато занять діляться за гендерними ознаками: приміром, хлопчики полюбляють грати у футбол та складати конструктори, а дівчатка займаються різними видами рукоділля. Я завжди боявся перетинати ці кордони.

чоловік вишиває

Але почати виявилось дуже легко! Мені до рук потрапила книжка зі схемами портретів сильних жінок – Мішель Обами, Марії Кюрі та інших. Я вирішив спробувати, і був здивований, наскільки це важка праця. Але було щось надзвичайно привабливе в тому, щоб бачити, як на тканині народжується абсолютно новий цікавий персонаж!

Читайте також: Вишивка з чоловічим характером, або Мужчини-рукодільники!

чоловік вишиває

З часом деякі мої друзі-чоловіки почали питати мене, чи легко мені вишивати, і захотіли спробувати самі. Я навіть почав давати їм поради щодо вибору канви або ниток для сюжету! Можливо, я не завжди правильно використовую термінологію, але мій ентузіазм виправляє цей недолік.Але головним досягненням мого вишивання хрестиком стало те, що дві мої доньки просто в захваті від того, що я роблю! Вони виявляють бажання взяти участь у вишивці, висловлюють свої думки щодо тих чи інших моментів і планують розпочати власні проекти.»

чоловік вишиває

Ось такий цікавий американець-рукодільник! Хто знає, можливо, ми ще почуємо про його вишиті картини, а поки що побажаємо йому успіху в опануванні вишивання хрестиком!www.buywatcheswiss.com www.ReplicasCheapWatches.com www.expresssgiftz.com www.WatchesSaleOutlet.com

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *