Мистецтво малювати голкою: вишиті пейзажі Кароліни Торрес

Неймовірна кольорова палітра, складні текстури та неочікуване поєднання різних технік – вишиті пейзажі американки Кароліни Торрес (Carolina Torres) вражають своєю красою! Пропонуємо вам помилуватися найкращими роботами талановитої вишивальниці, а також надихнутися на створення власних картин із ниток!

вишиті пейзажі

Вишиті пейзажі – натхнення від природи

Як розповідає сама Кароліна, ручні ремесла цікавили її з раннього дитинства. Ще маленькою дівчинкою вона любила спостерігати за роботою своєї матері, які була дизайнером моди. Згодом дівчина й сама почала експериментувати з різними техніками вишивки, і особливо вдавалися їй саме пейзажі.

Кароліна Торрес

Кароліна Торрес

Краса навколишньої природи надихає Кароліну і до сьогодні, тож вона намагається якомога краще відтворити її за допомогою ниток. І треба визнати, що вишиті пейзажі Кароліни насправді виглядають дуже реалістично! Лише погляньте на ці точні переходи кольорів, точні форми та гру світла й тіні на її картинках!

Читайте також: Вишивання-зітхання: як не вгрузнути у рукодільний довгобуд

Майстриня вважає, що у вишивці не існує жодних правил та обмежень, тому просто бере голку і починає «малювати» нею черговий пейзаж так, як вона його бачить. Досить часто вона поєднує в одній картинці кілька різних технік: тут є і гладь зі стібками різної довжини, і французькі вузлики, а іноді й просто хаотичне нагромадження ниток, назви якому ще не вигадали. Тим не менше, всі ці окремі елементи гармонійно складаються в цілісне зображення, яке дуже точно передає красу заходу сонця, польових квітів чи блакитних гір.

Фото: @carolinatorresart

А ви хотіли б навчитися вишивати схожі картини? Тоді у вас є чудова нагода скористатися порадами професійної майстрині, що спеціалізується саме на вишивці пейзажів гладдю – Наталії Шульженко. Увесь свій багаторічний досвід та чимало таємних лайфхаків щодо такої вишивки вона вклала в книгу «Вишиваємо пейзаж», і сьогодні ви маєте можливість придбати це унікальне видання за символічною ціною!

Навіть якщо вишивання гладдю – техніка для вас нова і незнайома, з цією книгою ви зможете швидко освоїти всі секрети майстерності і почати створювати власні чудові пейзажі!

Вишиті пейзажі

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *