Найвідоміший у вишивальних колах кіт-помічник живе в Тернополі!

В родині тернопільської вишивальниці Світлани Галущак талановитими є всі – і сама вона, і її мама, і діти Сашко та Ірина. Але найголовнішим суддею та критиком усіх робіт та процесів є Леві – кіт-помічник, який вже встиг набути неабиякої популярності в соцмережах! Познайомимося ближче?Кіт-помічник, без якого робота не йде

Цей симпатичний котик завжди приймає активну участь у рукоділлі й часто з’являється на фотографіях з вишивкою пані Світлани. Такі світлини завжди збирають багато лайків та коментарів, тож спеціально для Левіка навіть створили особисту сторінку в мережі Фейсбук! Рукодільниці та шанувальниці творчості пані Світлани вже звикли бачити пухнастика, який часто прикрашає собою рукодільні процеси.

Спеціально для сайту «Діана-клуб» Світлана Галущак розповіла кілька цікавих фактів про свого домашнього улюбленця:

  • Котику зараз три роки;
  • З’явився він у сім’ї незаплановано: його підібрали на заправці;
  • Повне ім’я котика Levi Cat, а назвав його так син пані Світлани, який є фанатом фірми-виробника джинсів Levi Strauss;
  • Кожну вишивку Леві оцінює за кількома критеріями: чи зручно на ній спати, чи гармонійно підібрані ниточки, чи досить «грайливі» кутасики;
  • Улюбленими іграшками котика є подушечки-біскорню;
  • А ще Леві дуже любить гратися наперстками з особистої колекції Світлани!
Ірина Галущак і Леві

Ірина Галущак і Леві

Читайте також: Домашні улюбленці-рукодільники: 24 смішних фото з пухнастими помічниками

«Котяча» тема не могла не відобразитися і на творчості Світлани Галущак – крім чудових рушників та серветок із традиційними українськими візерунками, вона вишила також багато картин з представниками роду муркотиків:

Майстриня жартує, що вона разом з Левіком вже винайшла нову технологію вишивання, коли поміж стібками де-не-де вплітаються шерстинки. Але ніхто із замовників вишивки не ображається, навпаки, вони навіть хочуть, щоб кіт-помічник власною персоною оцінив черговий рукодільний витвір своєї господині. Тож побажаємо Левіку та пані Світлані натхнення та нових творчих злетів!

Автор: Вікторія Чорній

Читайте також: «Сад родинної майстерності: виставка вишивок сім’ї Галущак»Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *