Ірландське мереживо – мозаїка з елементів лише ручного в’язання

Ірландське мереживо несе елемент жіночності та елегантності, створює незабутній привабливий образ, надаючи речам якийсь ефемерний вигляд, красу і крихкість. Мереживо, безсумнівно, є предметом розкоші, адже його присутність на одязі надає виразності і неповторності. Саме тому ірландське мереживо займає особливе місце серед трендів.

Ірландське мереживо – це особливий вид декоративного в’язання. Його вважають найскладнішою технікою в’язання гачком.

Унікальність техніки ірландського мережива – те, що сьогодні це єдина у світі техніка ручного в’язання, яку створити машинним в’язанням неможливо. Отже, виходять унікальні, ексклюзивні ручні роботи з особливою енергетикою, яку можуть належно оцінити справжні поціновувачі прекрасного.

Кожна річ має неповторний малюнок, адже неможливо повторити одну і ту ж річ два рази однаково — ось яке неповторне ірландське мереживо.

Ірландська техніка дуже трудомістка, в ній в’язане полотно збирається з великої кількості окремо зв’язаних гачком різноманітних елементів, які поєднуються за допомогою сітки. Елементи ірландського в’язання можуть бути різної форми: геометричні – трикутники, квадрати, багатокутники, круги та їх частини та рослинні – квіти, листя, гілочки, ягоди.

Цю техніку може опанувати кожен, хто вміє в’язати стовпчик з накидом і повітряну петлю гачком, хто розуміє унікальність своєї праці у підсумку. Схеми можна знайти у журналах «Вяжем сами» та «Вяжем крючком». В якості чохла для виробів найкраще використовувати стрейч-сітку.

Геометричні елементи вив’язуються від середини, а рослинні – від середини і від прямих ланцюжків. Під час в’язання геометричних елементів потрібно дотримуватися симетрії круга та квадрата для того, щоб елементи мали плоску форму. В рослинних елементах виворітна сторона повинна бути плоскою, а лицьова – може бути об’ємною.

Чим тонші нитки використовувати, тим більш витончений виріб виходить.

Виготовляють в такій техніці не лише плаття чи туніки, а й сумочки, комірці, купальники, взуття.

Ірландське мереживо

Схеми вищенаведених виробів можна знайти на нашому сайті: www.dianaplus.com

Читайте також:

7 причин, чому в’язання — найкращий антидепресант для жінок! 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *