Модні новинки в’язання гачком (вязание крючком). Моделі, схеми, описи

Легкі літні чи теплі осінні вбрання виглядають особливо красиво, завдяки хитромудрому переплетінню і можливості створювати дуже красиві візерунки. Будь-які сучасні, модні напрями в одязі можна зв’язати гачком. В’язання гачком (вязание крючком) дозволяє висловити свою індивідуальність, задуманий образ за допомогою вибору фактури і кольору пряжі, її переплетень, оформлення і фасону виробів.

Сьогодні в’язання гачком (вязание крючком) стало дуже модним і знайшло широке поширення серед шанувальників новинок. Воно стало справжнім мистецтвом. В’язання гачком (вязание крючком) — улюблене заняття багатьох рукодільниць, адже використання гачка, дозволяє створювати хитромудрі візерунки, мотиви, гіпюр, ажур, окремі елементи для прикраси одягу чи інтер’єру.

Зв’язаний виріб своїми руками, буде унікальним і неповторним, а ще й більш прийнятний за ціною. В’язання гачком (вязание крючком) — це просто і доступно кожному.

Мистецтво в’язання гачком (вязание крючком) збагачується новими мотивами, композиційними прийомами, сучасними матеріалами, дозволяє виготовляти неповторні, унікальні моделі. В’язані вироби зручні і міцні, практичні й елегантні, в них тепло і затишно, вони додають жіночності та чарівності. А фасони створюють неповторний життєствердний образ. Перевагою в’язаних власноруч речей в комфортності і красоті.

В’язання гачком (вязание крючком) — це приємна і захоплююча робота. Вона надихає і дає можливість створити свій світ краси, використовуючи безмежні можливості цього захоплюючого рукоділля. В’язання сприяє гарному настрою, адже результат праці — красиво зв’язана унікальна річ – завжди принесе насолоду.

Сьогодні захоплення в’язанням знову набирає популярність. В’язати гачком (вязание крючком) дуже просто, потрібно лише вивчити кілька основних прийомів, і можна створювати численні варіації виробів, спираючись тільки на свою фантазію. Тому навіть початківець зможе осилити разом з нами в’язання найскладніших речей. Детальний опис і схеми допоможуть вам не тільки створити такі моделі, але й надихнуть вас на створення своїх власних унікальних виробів.

Способів в’язання гачком лише два:

  • круговий, коли виріб в’яжуть по колу, утворюючи без швів форму циліндра або просто коло;
  • плоске в’язання — коли змінюється напрямок з розворотом в зворотну сторону, в кінці кожного ряду.

А всіляких технік в’язання гачком існує дуже багато, але усі вони утворюється рівне полотно, без лицьової та виворотної сторін – ось перевага в’язання гачком.

Можливості гачка безмежні і дозволяють  зв’язати що завгодно: від іграшок і прикрас — до покривал і пледів, від кофтинки — до пальто.

Таке в’язання відрізняється зручністю, дає можливість створювати вироби або окремі частини різної щільності. Гачком можна створювати навіть такі легкі, повітряні візерунки як ірландське мереживо.

В’язання гачком (вязание крючком)   — це фантастичний світ, в якому ви можете здійснити найвигадливіші ідеї і самі створювати речі, які прикрасять ваш гардероб.

Здійснюйте свою фантазію, надихайтеся — і в’яжіть, в’яжіть, в’яжіть за схемами з наших журналів www.dianaplus.com.

Бажаємо вам творчих успіхів!

Вязание крючком

Читайте також:

  1. Ірланське мереживо — мозаїка з елементів лише ручного в’язанняДобавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *