Модне в’язання гачком: 35 ідей для пляжу!

Сезон гарячих літніх відпусток ось-ось розпочнеться! Багато рукодільниць тільки під час відпустки можуть собі дозволити з головою віддатися улюбленому хобі: чи це вишивка, чи плетіння спицями, чи в’язання гачком. От якраз про останній вид рукоділля ми й хочемо сьогодні поговорити, адже літо – чудова пора для засмаги, пляжного відпочинку і демонстрації власних плетених шедеврів!В'язання гачком

В’язання гачком для пляжу

Як приємно влітку прогулятися по набережній в красивій туніці чи легкому топі, одягненому просто на купальник… Навіть не хочеться роздягатися, щоб скупатися в жаркий день! Ось де стане в нагоді одна з головних переваг в’язання гачком – можливість створювати чудові  ажурні візерунки, що ніби спеціально призначені для літньої пори! Та з допомогою гачка і ниток можна власноруч створити для себе повноцінний літній гардероб! Дивіться самі:

  • для спекотного полудня – коротенькі топи з шортами або напівпрозорі гачковані сукні:
  • для неспішних вечірніх прогулянок курортними містечками – вишукані плетені кардигани й ажурні пуловери:
  • а найсміливіші власниці струнких фігур можуть побалувати себе навіть гачкованими купальниками, які виглядатимуть розкішно!

Ну як, надихнулися на нові плетені проекти? Якщо так, то не відкладайте власні ідеї у довгий ящик, адже літо має властивість дуже швидко минати, а процес в’язання гачком таки вимагає трохи часу! Шукайте чудові схеми в журналах «Вяжем крючком», готуйте ниточки й гачки і приступайте до роботи, щоб встигнути покрасуватися на пляжі в неперевершеному одязі, сплетеному власноруч!

Автор: Чорній Вікторія
www.buyrolexreplicawatchess.com www.WatchSuperGirlOnline.com www.inwatchesreplica.com www.watchufc202.com www.watchesbo.com

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *