7 причин, чому в’язання – найкращий антидепресант для жінок!

В’язання – заняття не лише цікаве, а й дуже корисне, і цей факт вже давно підтверджений науковцями. І особливо сприятливо цей вид рукоділля впливає на жіночу психіку, адже під час в’язання ми заспокоюємось, розслабляємось, упорядковуємо думки і просто робимо таку необхідну нам іноді паузу. Тож якщо ви шукаєте хороший спосіб перезавантаження та відпочинку, терміново беріть в руки нитки й спиці або гачок, а ми розкажемо, чим вони будуть корисними!

в'язання

Як в’язання впливає на жінку

Петелька, ще петелька… Нитка монотонно проковзує між пальцями, ритмічний стукіт спиць заспокоює, а голова сама по собі звільняється від зайвих думок! Ефект від в’язання справді чарівний, а пояснюється це дуже просто:1. В’язання гармонізує жіночу природу

В наш час жінки нерідко займаються суто чоловічими справами: заробляють гроші, обіймають керівні посади, активно відвідують спортзали, водять автомобілі тощо. Це непогано, але певні недоліки, все-таки, є: рухи стають більш швидкими та різкими, втрачається м’якість голосу та легкість в тілі. Зате під час в’язання жінка входить в стан гармонії зі своєю внутрішньою природою, тож навіть жіноча гормональна система починає працювати краще!

в'язання

Читайте також: Вуличне в’язання: яскраві ідеї для хорошого настрою

2. В’язання заспокоює та знімає стрес

Монотонні рухи, які ми здійснюємо в процесі в’язання, значно знижують рівень адреналіну, а це допомагає перейти в стан спокою. Французькі акушери-гінекологи навіть рекомендують брати  в’язання на пологи! Причому плести повинна акушерка, яка спостерігає за вагітною – таким чином вона передає їй свою впевненість та врівноваженість.

в'язання

3. В’язання дарує відчуття захищеності

Створюючи щось красиве, ви зосереджуєтесь на тому, що маєте тут і зараз – без зайвого аналізу та хвилювань. Ось є ви, є ваші руки, є нитки і спиці, ви знаходитеся в спокійній атмосфері й займаєтесь улюбленою справою. Таким чином ваш мозок розуміє, що все добре, стабільно і можна трішки відпочити та оновитися.

в'язання

4. В’язання – це йога для мозку!

Жінка, яка в’яже, поступово входить в стан психологічної рівноваги і навіть медитації! Недарма цей вид рукоділля настільки популярний в неврології та часто рекомендується як терапія для заспокоєння.

в'язання

Читайте також: В’язана шапка з вушками: море ідей для хорошого настрою!

5. В’язання знижує ризик деменції

Наукове дослідження, участь в якому взяло більше 2000 людей похилого віку, показало чудовий результат. Виявляється, що любителі регулярного в’язання мають набагато більше шансів зберегти ясність розуму та уникнути старечого слабоумства.

в'язання

6. В’язання об’єднує

За кордоном дуже популярними є спеціальні групи та гуртки для в’язання, де всі бажаючі поєднують спілкування з улюбленим хобі. Ідея справді чудова, адже сприяє обміну досвідом та соціалізації. Можна також знайти віртуальних однодумців по в’язанню – в соцмережах зараз дуже поширені різноманітні об’єднання за інтересами. Спробуйте, це дуже надихає!

в'язання

7. В’язання робить людей щасливими!

Воно дарує радість і тим, хто в’яже; і тим, хто носить в’язані вироби; і тим, хто споглядає всю цю плетену красу! Жінки, які полюбляють в’язання, вміють релаксувати та насолоджуватися творчою самореалізацією, а що це, як не одна з важливих складових щастя?

В’яжіть із задоволенням, реалізовуйте власні творчі задуми та будьте щасливими!

Автор: Вікторія Чорній

в'язання

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *