В’язання спицями та гачком: які спецвидання навчать вас цієї майстерності (відео)

В’язання спицями — це вид рукоділля, якому нараховується вже кілька тисяч років. Протягом багатьох століть майстерність плетіння передавалася з покоління в покоління, від матері до доньки, від бабусі до онуки. На основі досвіду, отриманого від своїх пращурів, в’язальниці вигадували і виплітали дивовижно красиві візерунки. Ви теж можете навчитися плести красиві речі для себе та своїх рідних!

В’язання спицями і гачком: з чого все починалось

З давніх часів до нас дійшло повір’я, що виплетена річ зберігає тепло рук людини, яка її зв’язала. Ще колись жінки, відправляючи на війну своїх чоловіків, в’язали їм кисети, рукавиці, шкарпетки і багато інших виробів.

У процесі вдосконалення знарядь праці спиці і гачки ставали все тонкішими та зручнішими в роботі, тож сьогодні вони добре відполіровані, на них немає шорсткостей. А розмаїття кольорів та фактур сучасного асортименту в’язальних ниток буквально промовляє: «Сплети щось красиве»!

Як навчитися в’язати?

Навчитися плести зовсім не важко! В наш час у пригоді вам стане величезна кількість цікавої й доступної літератури та спеціалізованих видань. Зверніть увагу на такі журнали:

Кольорові ілюстрації та наочні схеми в цих виданнях зроблять роботу приємною і цікавою, а величезний вибір візерунків надихне на створення оригінальних виробів. Поради теоретиків і підказки практиків розраховані на широке коло читачів. Видання будуть корисними не тільки для тих, хто вперше в’язав спиці або гачок в руки, але й для професійних в’язальниць!


Всі описи супроводжуються ілюстраціями, які стануть хорошим наочним посібником для починаючих в’язальниць. Це своєрідний путівник у світ казково красивих рельєфних, ажурних, жакардових, двоколірних і багатьох інших візерунків! У журналах надані не тільки описи і графічні схеми, а й фотографії, що також допоможе в’язальниці вибрати потрібний малюнок.

Підбір ниток, вибір узору і фасону, створення самого виробу — дуже захопливе заняття. Воно сприяє не тільки вдосконаленню певних трудових навичок і вмінь, а й розвитку творчих здібностей та художнього смаку, привчає до акуратності, посидючості в роботі, прищеплює інтерес до народних промислів, розвитку яких в даний час приділяється особлива увага.

Шукайте власну ідею в навколишньому світі! Адже саме ідея — той головний козир у творчій діяльності, який у поєднанні з цікавим візерунком і красивим кольором дає можливість з’явитися неповторній моделі. Створюйте свої оригінальні вироби, процес виконання яких набагато цікавіший, ніж повторення вже вигаданої кимось речі. Натхнення вам і творчих успіхів!

в'язання спицями

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *