В’язана шапка з вушками: море ідей для хорошого настрою!

Як ви гадаєте, чим «хенд мейд» відрізняється від «не хенд мейду»? Ексклюзивністю? Неповторністю? Кропіткою працею? Саме так, але існує й ще одна чудова особливість, притаманна виключно ручним видам творчості: можливість буквально «на ходу» вигадувати і втілювати в реальність найфантастичніші речі! І однією з таких цікавинок є улюблена багатьма плетена шапка з вушками!

шапка з вушками

Шапка з вушками як модний тренд

Недарма цей головний убір користується зараз шаленою популярністю і навіть є одним із останніх фешн-трендів у світі. Надзвичайно «мімішні», як зараз модно говорити, в’язані вручну шапочки у вигляді тваринок, птахів або казкових персонажів здатні подарувати величезну порцію позитиву і вам, і вашим діткам! Шапки з вушками є незамінним атрибутом ніжних фотосесій з новонародженими малюками – лише погляньте, як мило виглядають ці дітки!

Хлопчики й дівчатка більш старшого віку теж обожнюють такі головні убори, особливо якщо вони зображають когось із улюблених мультиплікаційних героїв діток. В такій шапочці ваша дитина точно не залишиться непоміченою і буде відчувати себе пречудово!

Та що там говорити про дітей, якщо навіть дорослі дівчата люблять покрасуватися в такій симпатичній обновці! Виплетена з любов’ю шапка з вушками – не лише теплий і затишний предмет гардеробу, а й найсправжнісінький генератор щирих і радісних посмішок!

Виплести таку річ власноруч зовсім не важко. Головне – надихнутися яскравими фотографіями подібних виробів, визначитися з ідеєю і сміливо починати роботу! Ось, наприклад, невеличкий майстер-клас по в’язанню шапки-жабки:

шапка з вушками

Фантазуйте і не забувайте при цьому про почуття гумору, і нехай ваші рукотворні шедеври гріють близьких людей своїм теплом!

Автор: Вікторія ЧорнійДобавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *