Як носити прикраси з бісеру: три поради для різних стилів одягу

Ексклюзивні прикраси з бісеру, красиво виблискуючи й переливаючись на світлі, однозначно привертають увагу оточуючих. Але, на жаль, часто чудовий аксесуар «губиться» на тлі неправильно підібраного вбрання. То як же правильно носити бісер, щоб скласти враження не лише знаної майстрині, а й стильної жінки? Ми допоможемо кількома актуальними порадами!

З чим комбінувати прикраси з бісеру

Бісер буде гармонійно виглядати і в діловому, і в надзвичайно модному зараз етнічному, і у вишуканому вечірньому стилі. Такі яскраві прикраси здатні як пожвавити строгий костюм, так і внести родзинку в грайливий образ. Пропонуємо взяти на озброєння наступні підказки:Бізнес-леді

Для тих щасливиць, чий офісний дрес-код дозволяє маленькі пустощі, можна обрати один (лише один!) яскравий аксесуар з бісеру, який вигідно доповнить діловий одяг. Вигадливе кольє чи комірець з бісеру розкажуть оточуючим про ваш хороший смак і почуття стилю, не порушуючи при цьому корпоративний етикет.

Читайте також: Кольє з бісеру: фотопідбірка ідей для творчості

У стилі «бохо»

Довгі спідниці, волани, мережива, яскраві візерунки і квіти в волоссі… Всі ці елементи популярного стилю «бохо» важко уявити без довгих ниток бісеру на шиї та кількох кольорових браслетів на руках чи навіть ногах. Спорідненим також є етнічний стиль, що передбачає поєднання бісерних герданів з вишиванками та іншим традиційним народним одягом.
Для вечірнього виходу

Прикраси з бісеру здатні чудово доповнити елегантну жіночну сукню. Варто пам’ятати лише про те, що чим більше кольорів містить, наприклад, кольє, тим менше барв повинно бути у вашому одязі.

Найкращий варіант – однотонна сукня, відтінок якої перегукується з одним із основних кольорів прикраси:

Не варто думати, що бісер вимагає дотримання якогось спеціального стилю в одязі. Навпаки – цей багатогранний матеріал може скласти вдалу комбінацію практично з будь-яким вбранням! Головне – не забувати про почуття міри, адже аксесуари з бісеру часто є досить самодостатніми і не потребують будь-яких інших доповнень.

Автор: Вікторія Чорній


Replica Christian Louboutin Replica Christian Louboutin

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *