Кольє з бісеру: фотопідбірка ідей для творчості

Бісер – один з найулюбленіших матеріалів для творчості в багатьох рукодільниць. За допомогою маленьких кольорових намистин можна створювати справжні дива, зокрема прикраси, що нічим не поступаються коштовним ювелірним виробам! Ми теж дуже любимо цей матеріал, тому сьогоднішню статтю вирішили присвятити ідеям кольє з бісеру.

кольє з бісеру

Якими бувають кольє з бісеру

За складністю роботи прикраси з бісеру можуть бути різними. Для новачків у бісероплетінні підійде найпростіший варіант, коли намистинки нанизуються на нитку і красиво поєднуються між собою: їх можна переплітати, залишати як є або з’єднувати іншим чином. Можна також спробувати сплести намисто за допомогою звичайного гачка і попередньо нанизаних на робочу нитку бісеринок.

Дуже цікаво виглядають кольє з бісеру оригінальних геометричних форм, але для такої роботи вже потрібно мати певний досвід.

Справжня краса – яскраві бісерні джути:

Ну а професіонали в бісерній справі можуть створювати шедеври у вигляді розкішних квітів, птахів чи тваринок, що виглядають, мов живі!

Набір для створення прикрас із бісеру

Якщо ви хочете швидко навчитися створювати чудові кольє з бісеру, вам в допомозі стануть вже готові набори для виготовлення бісерних прикрас, які пропонує ВІД «Діана плюс». Кожний набір містить:

  • Бісер різних відтінків (загальною вагою 120 г)
  • Спеціальну голку для роботи з бісером, яка легко проходить крізь намистини
  • Карабіни для прикрас
  • Нитку для нанизування
  • Детальну схему-інструкцію з кількома варіантами плетіння
  • Містку коробочку з якісного картону, в якій ви зможете надійно зберігати все необхідне.

Найприємніше, що вартість всього перерахованого становить всього лише 25 грн! Тому сміливо купуйте цей набір для творчості і починайте пробувати власні сили у цьому захоплюючому виді рукоділля!Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *