Улюблене в’язання Лариси Даренської — більше, ніж просто хобі!

Знаєте, в чому полягає величезна перевага роботи, пов’язаної з рукоділлям? Ви маєте чудову можливість щоразу знайомитися з новими талановитими людьми, масштаби творчості яких іноді просто вражають! Їхні креативність і талант поєднуються найнеймовірнішим чином, в результаті чого на світ з’являються справжні рукотворні шедеври, а ще такі люди часто дивують й багатьма іншими талантами. Про цих творчих осіб хочеться розповідати і брати з них приклад. Тому знайомтеся – талановита жінка, для якої в’язання стало пристрастю всього життя – Лариса Даренська!

в'язання

Лариса Даренська

Без в’язання нікуди!

Роботи талановитої львів’янки Лариси Даренської не раз презентувалися на сторінках різноманітних видань, зокрема журналів по в’язанню від видавництва «Діана плюс». Жінка зізнається, що в’яже практично протягом всього свого життя, а її теплі пуловери, сукні й інші плетені вироби зігрівають майже всіх її родичів, друзів та знайомих. Та що там знайомих – бувало й таке, що пані Лариса дарувала затишні плетені обновки й зовсім чужим людям – наприклад, маленькій дівчинці, разом з якою вона відпочивала на морі! Ось така широта душі у наших талановитих жінок!

Про в’язання з любов’ю

Крім того, що Лариса Михайлівна вміє сплести чудову річ, вона ще й дуже любить пороздумувати над улюбленим хобі й навіть присвятити в’язанню прозу чи вірш! Ось деякі уривки з її літературних експромтів (наведено мовою оригіналу):

«Утро. Руки рвутся к вязанию. Сдаюсь – и беру в руки спицы с начатым платьем. Руки заняты – голова празднует, принимая в гости неспешные мысли…

Вчера довязала предыдущее творение, тоже платье. Детское, для ученицы. Получилось такое красивое, что решила связать и для второй. В других тонах. Вяжу я только в подарок – никаких заказов! Вязать в подарок – творчество, вязать на заказ – обязаловка. Вязать в подарок – угодить себе, вязать на заказ – угождать кому-то. Получается, что я – эгоистка: пекусь о собственном удовольствии…»

«Ласкают руку нитки,

Что с прыткостью улитки

Скользят по тёплым спицам

И строят полотно.

И потому не спится –

Так хочется трудиться!

Пока ещё сидится,

Пока ещё лежится

И светится окно…»

Ось такі вони, наші талановиті рукодільниці! Тож подякуємо їм за невтомну працю, безмежну фантазію й величезне терпіння, а ще побажаємо нових творчих успіхів!

Автор: Вікторія Чорній

На фото представлені роботи Лариси Деренської

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *