Креативне в’язання гачком: плетені чудеса від Katika Crochet Art

В’язання гачком – улюблене хобі багатьох жінок, адже воно допомагає відпочити і розслабитися за створенням краси. Але гачкованими серветками чи навіть одягом сьогодні вже нікого не здивуєш, а от виплетені з кольорових ниток портрети людей чи інші цікаві зображення – це дійсно рідкість, яка потребує неабияких вмінь і фантазії! Знайомтеся – неймовірна творчість від  Katika Crochet Art!

В’язання гачком

Креативне в’язання гачком від талановитої дівчини

Під псевдонімом «Katika», як виявилося, приховується молода жінка з російського міста Ярославля, Катерина Пензіна.

в'язання гачком

Катерина Пензіна

За фахом вона художник-графік і мультиплікатор, а свої професійні знання отримувала спочатку в художній школі, а потім на курсах ювелірного дизайну в коледжі та в Уральській академії архітектури і мистецтва.

Ідея замінити пензлі й фарби на нитки й гачок прийшла до Катерини під час її вагітності, адже в цей період жінкам часто хочеться створити щось тепле й затишне. А так як Катя з дитинства вміла шити і плести, то вирішила поєднати всі свої знання і вміння й несподівано для самої себе вигадала нову техніку рукоділля! Тепер її картини, виплетені гачком з яскравих ниток, відомі в багатьох куточках світу, адже з 2006 року дівчина демонструє їх на міжнародних виставках та арт-проектах.

в’язання гачком

Робота Катерини Пензіної на виставці в Токіо, 2014р.

На створення однієї плетеної картини Катерині потрібно трохи більше тижня. Найчастіше вона вив’язує портрети відомих людей, фрагменти облич, зображення тварин, хоча інколи «вимальовує» гачком соковиті фрукти чи навіть сучасні гаджети. Більше робіт цієї рукодільниці можна побачити в її профілі в Інстаграмі, де вона зареєстрована під ніком @katikaart.

Звичайно, виплести таку картину зможуть не всі, адже для цього потрібні відповідні вміння та хоча би мінімальні художні навики: тут потрібно відчувати кольори, вміти комбінувати їх між собою, знати як зобразити гру світла й тіні та об’ємні елементи. Але для тих, хто дуже хоче навчитися створювати щось подібне, Katika час-від-часу проводить майстер-класи. Ну а ті, хто не зуміє туди потрапити, завжди зможуть дізнатися багато корисного із спеціалізованих журналів про в’язання. Тож не бійтеся опановувати нові в’язальні техніки і створюйте свої власні виплетені чудеса!

Автор: Вікторія Чорній

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *