Вишита ключниця своїми руками: майстер-клас від професіонала

Ключниця – аксесуар не надто поширений, але дуже зручний, адже за її допомогою всі ваші ключики можуть бути чудового організовані і вже точно ніколи не загубляться! Вишита ключниця своїми руками – це не так вже і складно. Найпростішу ключницю можна легко пошити самостійно, а зробити її ексклюзивною і неповторною допоможуть ваша майстерність і фантазія.вишита ключниця своїми руками

Вишита ключниця своїми руками: як це зробити

Пропонуємо вам майстер-клас по виготовленню заокругленої ключниці на застібці від талановитої майстрині з Острога Лариси Бащук. Вироби цієї рукодільниці вже не раз публікувалися у різних виданнях, зокрема її роботи та схеми до них можна побачити у журналах:

Читайте також: П’яльця, якими ви їх ще не бачили: креативні ідеї та майстер-клас

Отже, що потрібно для виготовлення вишитої ключниці своїми руками?

Необхідні матеріали: полотно для вишивання, тканина для підкладки, бавовняна тканина для декорування зовнішнього краю ключниці, муліне DMC для вишивання візерунка, застібка-блискавка, карабін для утримування ключів.

вишита ключниця своїми руками

Хід роботи: з полотна для вишивання та підкладочної тканини викроїти по два прямокутники розміром 10 х 13 см, заокруглити їхні нижні кути. Виконати вишивку на полотняній деталі. Блискавку слід взяти з запасом довжини. Пришити одну частину блискавки до лицевої частини полотна, покласти підкладку лицем до лиця полотняної деталі, щоб блискавка опинилася всередині, та прострочити, намагаючись потрапляти в попередній шов. Вивернути та відпрасувати деталь. Повторити вказані операції для другої деталі полотна та підкладки (слідкуючи за правильним розташування деталей блискавки). Застібнути блискавку, обрізати її зайву частину. Між деталями ключниці вкласти карабін на стрічці або шнурі, попередньо закріпивши його в потрібному місці за допомогою нитки або шпильки. З бавовняної тканини (в тон вишивці або застібці) вирізати прямокутник розміром 14 х 3,5 см. Прикласти його до передньої сторони ключниці по верхньому зрізу, завернути залишки тканини на задню сторону ключниці та прокласти строчку, зшиваючи обидві частини ключниці зі стрічкою, на якій розміщено карабін. Відпрасувати бавовняну тканину , акуратно підгорнути її з тильної сторони ключниці та підшити потайним швом.

вишита ключниця своїми руками

Обирайте невеличку схему, яка сподобалась найбільше, підбирайте красиві поєднання відтінків ниток та тканини-основи і власноруч створюйте ключницю – маленьку, але потрібну річ!

Фото: блог LaRisaДобавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *