Печворк – чоловіча справа! Неймовірні ковдри від Брюса Сідса

Ми звикли, що рукоділлям займаються, в основному, жінки. Так воно завжди й було, але останнім часом все частіше можна почути і про чоловіків-рукодільників, та ще й яких! Вишивальники, в’язальники і навіть спеціалісти у досить складній техніці хендмейду під назвою «печворк» захоплюють витонченою майстерністю та невичерпною фантазією! Саме про такого талановитого мужчину ми і хочемо розповісти.

печворк

Читайте також: Вишивка з чоловічим характером, або мужчини-рукодільники!

Вражаючий печворк від Брюса Сідса

Брюс Сідс (Bruce Seeds) – американець, котрий впродовж певного часу займався архітектурою та веб-дизайном у Техасі. Під час економічного спаду в 2008 році він вирішив спробувати створити свою першу мозаїчну ковдру. Створив –  і зрозумів, що саме цим він хоче займатися й надалі!

Техніка, в якій працює Брюс, називається «печворк», що з англійської мови можна перекласти як «клаптикове шиття». Це вид рукоділля, в якому цілісний виріб зшивається із окремих маленьких частинок. Всі шви при цьому знаходяться на вивороті, тож з лицевої сторони полотно виглядає дуже акуратно, а за рахунок різних кольорів та фактур тканин – дуже колоритно і яскраво.

Брюс Сідс

Брюс СідсУ своїй творчості Брюс об’єднує любов до кольору та художньої форми зі своєю схильністю до точної деталізації. Двох однакових виробів у нього не знайти, адже не існує ніякого шаблону чи схеми! Калейдоскопічні частинки вирізаються з окремих відрізків тканини, процес рухається щоразу поетапно, і кожен крок базується на попередньому. Сам він каже, що ніколи не знає, який результат отримає в кінці роботи.

Про Брюса Сідса багато пишуть у пресі та на інтернет-сайтах, він організовує та проводить власні виставки та експозиції. Погодьтеся, що його роботи і справді вражають красою! Детальніше про творчість американця можна почитати на його особистому сайті.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *