Валентинки – вічна тема кохання: майстер-класи, схеми вишивки

Ідея свята доволі світла та хороша, основне правильно її подати – чому б не валентинки. Це свято дає щоразу особливу нагоду задуматися про істинну суть любові. Коханню підвладні не лише всі покоління, але і люди всіх національностей.

Сучасний ритм життя диктує нам свої правила. Ми вже забули ці відчуття, коли щодня заглядаєш у поштову скриньку з надією отримати листівку. Звичайно, набагато простіше відіслати привітальне смс-повідомлення (після того, як телефон нагадав про святкову дату) або, не виходячи з дому, гарно провести час за філіжанкою кави, спілкуючись он-лайн. Але погодьтесь, що жодні сучасні технології не замінять вам душевних валентинок, зроблених власноруч, довгоочікуваної зустрічі удвох, приємних спогадів під час переглядання світлин з романтичними побажаннями. Майстер-класи у журналі «Diana»:

Традиції відзначати свято формувалися століттями і це – взаємопроникнення культур та звичаїв. Такі святкування вносять у наше життя яскраві барви.

Американці вважають День святого Валентина справді доленосним. У США у цей день було зафіксовано рекордну швидкість продажу троянд, що сягала 24-х тисяч за хвилину. Якщо закохана пара у цей день опиниться в Нью-Йорку або Атланті, то дівчина може сміливо робити коханому пропозицію, тому, що там відмовити їй він просто не має права. Але, якщо ж, все ж, відмовив, то дівчина без усяких церемоній має право вимагати як компенсацію червоне шовкове плаття. В ньому вона зможе почати життя з рішучішим чоловіком. Ось так, що не край, то свій обичай! Вишиті валентинки з журналів «Українська вишивка» та «Вышиванка»:

Кохання – це стимул в житті. Висловлювати свою любов близькій людині варто щодня, не чекати Дня Валентина.

Валентинки — пурпурові, кавові, вишиті, в’язані …

Я люблю тебе просто – отак, без надії,

Без тужливих зітхань і без клятвенних слів.

Я кохаю тебе. Мені більше не треба.

Адже й так ти мені стільки щастя дала.

Василь Симоненко

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *