Табуретки-звірята та шкарпетки для стільців: 70 ідей креативного гачкування

Гачкування – це не лише ажурний одяг та красиві серветки для дому. При багатій фантазії можна навигадувати такого, що у захваті будуть всі навколо! Тож сьогодні пропонуємо вам фотопідбірку ідей по оформленню меблів за допомогою кольорових ниток і гачка – спробуємо?

гачкування

Гачкування: ідеї для крісел і табуреток

Неважливо, яким кольорам в інтер’єрі ви надаєте перевагу: декоровані гачком меблі будуть доречними всюди! І яскраві мікси візерунків, і ніжні відтінки плетених троянд у стилі «шеббі-шик», і ажурна класика – кожний варіант матиме неперевершений вигляд. Не вірите? Тоді просто подивіться на ці оригінально обплетені крісла:

Не менш чудово виглядають в інтер’єрі і декоровані в’язаними візерунками табуретки:

А для дитячої кімнати можна створити справжній плетений звіринець! Навіть не сумнівайтеся, що така табуретка-тваринка відразу сподобається вашому малюку!

Шкарпетки для стільчиків

А наступна ідея заслуговує найвищої оцінки, адже такі оригінальні шкарпетки для ніжок табуреток чи стільчиків не тільки надзвичайно милі, а й дуже практичні! Відтепер ваші меблі не будуть нищити підлогу і створювати шум при пересуванні, та ще й будуть мати чудовий вигляд:

Експериментуйте з різними поєднаннями кольорів, міксуйте узори для в’язання, шукайте незвичайні варіанти та ідеї – і ваш дім буде затишним та красивим. Бажаємо вам натхнення та вдалих творчих задумів!

Підготувала Вікторія Чорній

гачкування

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *