Серветки гачком: мереживна ніжність для вашого дому!

Що може бути ніжнішим від мережива? Тільки мереживо, сплетене власноруч! А як застосувати цю красу для оздоблення інтер’єру? Рішення дуже просте: неймовірні, фантастичні й розкішні серветки гачком! Мистецтво гачкування було дуже популярним колись – згадайте, як зосереджено плели візерунки наші бабусі! Але й сьогодні це вміння не втрачає позицій, адже в сучасній інтерпретації вишукані серветки виглядають не менш чудово!

Серветки гачком: безліч варіацій

Щоб переконатися в тому, що гачковані серветки – це не лише надзвичайно затишно, а й дуже модно і сучасно, досить зайти в Інстаграм. Ось які соковиті та насичені кольори можна побачити в акаунті @advanced_knitting:

Не менш яскраві серветки з цікавими об’ємними елементами представлені в профілі української гачкувальниці @vitagul. Тут вражає все: і відтінки, і тонка робота, і подача… Одним словом, краса!

Ще одна в’язальниця з України – талановита @yolka_fedorchuk. На її сторінці втілена справжня мереживна ніжність! Відвідайте обов’язково!Якщо ви – завзята в’язальниця, то у вашому доробку повинно бути чимало різноманітних серветок гачком. Беріть участь у сучасному модному тренді – показуйте власний мереживний торт! Ще не чули про таке? Тоді швидше переходьте за хештегом в Інстаграмі #покажи_свой_кружевной_торт!

Схеми плетіння серветок гачком шукайте в спеціальному виданні «Вяжем крючком. Уютный дом», або навіть вигадуйте їх самостійно! Плетіть власні чудові візерунки, і нехай ваша оселя буде найзатишнішою та найкрасивішою!

Підготувала: Вікторія Чорній

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *