Оригінальні в’язані іграшки від Світлани Гансіор

Плетіння іграшок спицями чи гачком – заняття дуже популярне, тож ним захоплюються все більше і більше рукодільниць. В’язані іграшки бувають різними: великими і малими, реалістичними і не дуже, яскравими або й непомітними. Але інколи трапляються такі екземпляри, в які закохуєшся відразу, бо відчуваєш – всередині у них є справжня душа! Саме такими є оригінальні іграшки від талановитої в’язальниці Світлани Гансіор.

в'язані іграшки

В’язані іграшки з характером

Створити іграшку – це лише частина роботи. А от надати їй рис справжньої особистості, подарувати певний характер, «оживити» її – це вже під силу далеко не всім! Але жительці російського міста Воронежа Світлані Гансіор це вдається на всі 100 відсотків – тільки погляньте на її грайливого котика, привітну курочку або добродушну козу-дерезу!

Як розповідає сама рукодільниця, в’язання іграшок – її улюблений вид творчості. Та й як інакше, адже народження цікавої маленької істоти зі звичайних ниток – це справжнє чудо!

в'язані іграшки

Працює Світлана не одна, а в спілці з іншими майстрами. Разом вони вигадують нових веселих персонажів, готують детальні покрокові описи та в’яжуть чудові іграшки. Більше яскравих фотографій – в інстаграм-акаунті @svetlana.gansior

В’язання може бути дуже цікавим та захоплюючим, тож беріть в руки нитки, спиці чи гачок – і пробуйте створити власну незвичайну іграшку! Також діліться власними ідеями та досягненнями в коментарях – можливо, саме ви надихнете когось на новий творчий здобуток? Чекаємо з нетерпінням!

Фото: інстаграм Світлани Гансіор

Підготувала Вікторія Чорній

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *