Схеми вишиванок, картин та рушників: огляд вишивальних новинок від «Діана плюс»
Літо в розпалі, але істинні вишивальниці і в цю спекотну пору знайдуть час для улюбленого хобі! Саме тому Видавничий дім «Діана плюс» не припиняє створювати нові чудові дизайни для вишивки хрестиком. Пропонуємо вашій увазі схеми вишиванок, красивих рушничків та серветок, а також багато цікавих сюжетів, які можна оформити у вигляді картин або подушок. Розглянемо уважніше?
Нові схеми вишиванок
Усім шанувальникам флористичних мотивів у вишивці сподобається новий випуск видання «Узори вишивок міні. Вишиванки» № 204 (12). В ньому ви знайдете аж шість цікавих схем:
- чоловічі вишиванки «Жнива», «Золотий дуб» та «Лиман»
- жіночі вишиванки «Коралова троянда» та «Пісня жайворонка»
- вишита сукня «Заквітчана поляна»
Ще одна розкішна схема для жіночої вишиванки або ж сукні представлена у наступному випуску «Узорів вишивок міні. Вишиванки» № 203 (11). Погодьтеся, що такі пишні троянди не залишать вас поза увагою!
Схеми рушників
Якщо ж ви плануєте вишити рушничок, то вам теж буде з чого обрати! У випуску «Узори вишивок міні. Рушники» № 275 (11) ви знайдете схеми барвистого рушника «Чорнобривець» та рушника «Квітучий»:
А випуск «Узори вишивок міні. Рушники» № 276 (12) запропонує вам почати готуватися до Спаса! Рушники «Спасівський» та «Літній мотив» якраз підійдуть для неквапливої літньої вишивки:
Схеми серветок та скатертин
Вам обов’язково припадуть до душі також наші нові схеми для вишивання серветок та скатертин! Тільки погляньте на красу візерунка «Дуб та калина», що представлений у випуску «Узорів вишивок міні» №319 (11)!
А ось випуск «Узорів для вишивок міні» № 320 (12) порадує вас аж чотирма прикладними схемами серветок, які чудово прикрасять домівку. А схема для вишитої сумочки підкреслить ваш неповторний стиль:
Схеми для вишивання картин хрестиком
І, звичайно, ми не могли залишити поза увагою тих, хто полюбляє вишивати картини хрестиком! Випуск «Узори вишивок» № 344 (6) запропонує сюжети та тему флори та фауни:
- «Метелик на чорному фоні»
- «У затінку»
- «Тигр»
- «Жовті троянди»
- «Морські мешканці»
А ось схема, що наведена в «Узорах для вишивки» № 42 (6), може стати особливим подарунком саме для вишивальниці! Ну кому ж із нас не захочеться вишити картинку, що ілюструє улюблене хобі?
Всі представлені схеми можна замовити в інтернет-магазині «Діана плюс». Обирайте улюблену – і вперед, до нових вишивальних звершень!
















Previous Post
Next Post

Доброго дня!
Мене цікавить схема Випуск 202(14)
«Виноград і пшеничні колоски» з випуску Узори вишивок mini.
Вишиваю для церкви з єдиної схеми,вже дуже знищена,чи можна замовити у вас,бо в торговій мережі не можу знайти!
Буду дуже вдячна!!!
Так, звісно. Зателефонуйте в наш інтернет-магазин: 097-087-14-64 або 095-542-97-47.