«Одягалочка» — яскрава та корисна гра для дітей!

Нарешті настала довгождана пора літніх канікул! В наших діток з’явилося багато вільного часу, а це означає, що його потрібно заповнити чимось цікавим та корисним. І звичайно ж, мова йде не про цифрові гаджети. Найкращий варіант – яскрава розвиваюча гра для дітей, яка допоможе весело провести час із друзями! Саме такою є настільна забавка «Одягалочка» — виріж та одягни!

гра для дітей

Чому «Одягалочка» — найкраща гра для дітей

  1. Фігурне вирізання дрібних деталей чудово розвиває моторику рук та вчить малюка концентруватися.
  2. Підбирання лялькового одягу для різноманітних «виходів у світ» допомагає виховати хороший естетичний смак та відчуття стилю.
  3. Дитина зайнята справою, яка ніяк не пов’язана з комп’ютером, планшетом чи телефоном. А це дуже важливо, особливо в наш час перенасичення цифровими технологіями!

Які є види «Одягалочок»

Видавництво «Діана плюс» презентує багато варіантів цієї цікавої дитячої гри. Якщо ваш малюк любить собак, то запропонуйте йому модно одягнути паперового улюбленця Оскара:

А для дівчаток найкращим подарунком буде гра з паперовою лялькою – власницею справжнього стильного гардеробу! Ось, наприклад, наша модниця Мілана має в своєму розпорядженні і діловий костюм, і піжамку, і джинси, і вечірню сукню, і ще багато чого!

Подаруйте своїм діткам радісні хвилини, проведені за цією захоплюючою грою! А ще краще – згадайте і своє дитинство та пограйте разом з ними! Веселих вам сімейних посиденьок!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Яндекс.Метрика