Патріотична вишивка: підбірка найкращих сюжетів

Сьогодні вся Україна святкує важливе державне свято – День Конституції! Основний Закон був прийнятий 28 червня 1996 року, і це стало надзвичайно важливим кроком у становленні нашої державності та закріпленні прав і свобод українських громадян. Видавництво «Діана плюс» щиро вітає вас із цим святом і на хвилі загального піднесення пропонує помилуватися найкращими зразками патріотичної вишивки!

патріотична вишивка

Патріотична вишивка: найкращі схеми та набори для вишивання хрестиком

Перше, що уявляється при згадці про патріотичну вишивку – це, звичайно, державна символіка. Тризуб та жовто-блакитний прапор в обрамленні кетягів калини та дубового листя – це найкращий варіант мовчазного виявлення своєї громадянської позиції. Саме такі чудові схеми, які можна використати для оформлення обкладинок для паспорта, одягу чи домашнього текстилю, ви знайдете у Спецвипуску журналу «Українська вишивка» №6 (2).

Але патріотичні мотиви у вишивці – це не лише державна символіка, а й чудові українські замальовки! Пшеничне поле, невеличкі хатки під солом’яними стріхами, талановита бандуристка чи закохана пара в оточенні маків – все це і є Україна!

На фото представлені двосторонні кольорові схеми:

І, звичайно, яка ж патріотична вишивка без красивої україночки у віночку та вишиванці? «Нашого цвіту по всьому світу», тому дівчина мандрує від Києва до Рима, Парижа та інших міст. Але ж як гармонійно виглядає наша вишиванка в оточенні найвідоміших куточків планети! Ви можете придбати як вже укомплектовані набори для вишивання із серії «Вишита мандрівка», так і окремо лише схеми.

Патріотична вишивка – це завжди доречно і дуже красиво, а ще – надзвичайно популярно! Тому замовляйте якісні схеми та набори для вишивання на патріотичну тематику в інтернет-магазині «Діана плюс» і будьте в тренді!

Підготувала Вікторія Чорній

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *