Що надихає нас на рукоділля

Мистецтво – найкоротший шлях від людини до людини (Андре Мальро). Стільки всього в цьому світі, що надихає нас на творчість! В цьому і полягає секрет рукоділля — воно завжди надихає нас на рукоділля, на особисті досягнення.

надихає нас на рукоділля

Нам подобається багато що і часто дуже різне. Наші улюблені стилі: кантрі, бохо, етно, вінтаж, прованс, шеббі-шик, примітив. Кожному з нас подобається щось своє.

Що ж може викликати в нас посмішку і радість, бажання творити прекрасне, створювати шедеври своїми руками? Це перелив всіляких фарб, ніжні відтінки рослин, що ваблять погляд своїм цвітінням, і промені такого теплого і ніжного сонця. Надихає нас на рукоділля все, що навколо, погляд реагує на кожну деталь і вже в нашій уяві малюються всілякі візерунки, переплітаються фарби і створюється образ нової роботи.

надихає нас на рукоділля

Але прототипи зображень на своїх виробах ми знаходимо в схемах або книгах — щось беремо і копіюємо, щось комбінуємо, додаємо своє. А дехто придумує сам, черпаючи натхнення з багатьох джерел — з природи або життя — ці речі привертають увагу і  із них виходять цікаві предмети рукоділля.

журнал "Diana"

Журнал «Diana» надихає нас на рукоділля

Стилізовані візерунки і мотиви — це добре, але не кожен може зосередитися на творчості через брак часу. Без доста часу, необхідного для занять творчістю, важко відточити і довести сприйняття до втілення в завершеному проекті — або, принаймні, зробити це, поки живе натхнення. Насправді, часто буває складно просто знайти час, щоб дійсно побачити речі і отримати натхнення.

Але натхнення не обов’язково має базуватися на зовнішніх живих прототипах, і насправді, що стосується рукоділля, то черпати більше натхнення можна з чужих — вже виконаних, вже реалізованих в іншому середовищі , аніж з натури. А хендмейд вироби можна копіювати з аналогічних з інтернету, відбираючи ті техніки і спектри, які можете відтворити (від простого до складного).

Спробувавши один тільки раз з'єднати воєдино такі різні матеріали, ви вже не зможете зупинитися, створюючи все нові і нові свої ексклюзивні шедеври.  Адже немає нічого складного у виготовленні саморобних виробів, кожна з вас з легкістю зможе зробити свій шедевр. Будь то вишивка, в'язання або handmade вироби.

Спробувавши один тільки раз з’єднати воєдино такі різні матеріали, ви вже не зможете зупинитися, створюючи все нові і нові свої ексклюзивні шедеври.

Адже немає нічого складного у виготовленні саморобних виробів, кожна з вас з легкістю зможе зробити свій шедевр. Будь то вишивка, в’язання або handmade вироби.

надихає нас на рукоділля

Насправді натхнення може прийти звідки завгодно!

А де ви черпаєте натхнення для творчості?

Перегляньте майстер-класи з вишивки, handmade, в’язання на сайті dianaplus.com

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *