Фелтінг (техніки валяння) – ексклюзивна естетичність

Ця стаття про популярний і не повністю звіданий, особливий вид рукоділля – фелтінг (валяння). Техніки валяння (ми розглянемо їх у 9-ти майстер-класах) затребувані сьогодні в рукоділлі. Стрімко і впевнено вовна завойовує простір в нашому житті. Вироби ручної роботи набувають популярності не лише за кордоном.

валяння

журнал «Diana»

ФЕЛТІНГ — це особливий вид рукоділля, де з вовни створюється повсть з різною фактурою і малюнком способом зчеплення і переплетення між собою волокон. Тільки натуральна вовна має здатність звалюватися.

Неповторне перетворення валянням вовни в повсть зачаровує. Це чудовий, екологічно і енергетично чистий матеріал, що дарує величезне поле для творчості. Зваляти не завжди просто, проте як приємно насолоджуватися неймовірним результатом роботи (з нічого зробити диво).

валяння

журнал «Diana»

Можливості техніки валяння (фелтінгу) є надзвичайними і дозволяють створювати різноманітні аксесуари, прикраси, предмети інтер’єру і одяг. Сумки, брошки, шарфи, палантини, виконані в техніці валяння, є прекрасним, стильним доповненням і підкреслять індивідуальний стиль кожної жінки.

валяння

журнал «Diana»

Відома київська майстриня Анна Братасюк з першого випуску журналу «Diana» ділиться майстерністю валяння у своїх 12-ти майстер-класах – це і одяг, сумочки, шарфи, і предмети декору.

валяння

журнал «Diana»

ВАЛЯННЯ – це ще й чудава стресотерапія, цей процес дуже заспокоює, розслабляє, дарує можливість побути наодинці зі своїми думками, а радість від уже готового виробу здатна надовго підняти настрій.

валяння

журнал «Diana»

Робота з вовною настільки захоплююча, що неможливо зупинитися – хочеться творити і творити щось нове.

валяння

журнал «Diana»

Різноманітність технік валяння

З різноманітністю технік валяння в спецвипуску журналу нас познайомить дизайнер одягу та майстриня Анна Братасюк на прикладі 9-ти майстер-класів виготовлення інтер’єрних подушок:

  • вітражна техніка,
  • трафаретна,
  • прорізна,
  • твід,
  • ламінування,
  • печворок.

техніки валяння

Техніки валяння в майстер-класах в журналі «Diana» №46-47

І якщо на вашому дивані оселиться декілька таких подушок, зроблених власноручно, то інтер’єр буде дуже стильним!

техніки валяння

Такі оригінальні подушечки можуть стати окрасою інтер’єру як оселі, так і офісу в обраному стилі, а також стануть улюбленими ваших дітей, адже вони випромінюватимуть любов і теплоту рук і серця.

А що може бути ціннішим за душевність і щирість в поєднанні з натуральністю матеріалу подарованого від щирого серця виробу.

валяння

журнал «Diana»

І якщо ви ще не скористались якимось із цих майстер-класів, то запрошуємо погортати журнал «Diana» на сайті www.dianaplus.com.

валяння

журнал «Diana»

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *