Розмальовки для дітей та дорослих: розфарбуйте світ разом!

Одне з найулюбленіших занять наших малюків – розмальовування. І недарма, адже процес магічного перетворення чорно-білих картинок у яскраві казкові світи так захоплює! Саме тому розмальовки для дітей, та й їхніх батьків теж – це чудовий подарунок.

розмальовки для дітей

Розмальовки для дітей: що цікавого обрати?

Купуючи розмальовку, варто звернути увагу на декілька важливих моментів, від яких буде залежати і сам процес, і кінцевий результат:

  • Якість паперу. Бажано обирати розмальовки із цупкими аркушами, на яких зручно малювати, не прикладаючи особливих зусиль. Саме такими є «Розмальовки щастя» видавництва «Діана плюс» — олівець настільки легко «лягає» на папір, що розмальовувати їх – одне суцільне задоволення! До речі, ці розмальовки-антистрес користуються значним попитом не лише серед дітей, а серед дорослих!
  • Тематика сюжетів. Якщо батькам більше подобаються вигадливі орнаменти з великою кількістю дрібних елементів, то діткам до душі – улюблені казкові персонажі, кумедні звірятка та пташки. Чудові великі картинки із симпатичними героями, та ще й у супроводі цікавих історій, ви знайдете у виданні «20 розмальовок»:
  • Додаткові цікавинки – це теж важливий пункт для дитячих розмальовок. Погодьтеся, що малюкам цікаво не лише розфарбувати сторінку, а й наклеїти на неї яскраву наліпку! Веселі ідеї пропонують наші «Розмальовки СУПЕР» – можна «підглянути» кольори для сюжету з наклейки, а можна обрати самостійно і порівняти результат!
  • Оригінальний формат. Не обмежуйте фантазію своїх дітей лише звичайними розмальовками-книжечками – краще подаруйте їм можливість помалювати на величезному листі паперу! Двосторонні МЕГА-розмальовки для хлопчиків та дівчаток сподобаються усім, без винятку: на таких цікаво малювати, а ще їх можна потім повісити на стіну в дитячій кімнаті!

розмальовки для дітей

Обирати є з чого, тож скоріше беріть в руки кольорові олівці і починайте разом з дітками творити власне яскраве диво!

Підготувала Вікторія ЧорнійДобавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Яндекс.Метрика