Привітний Львів і авторські ляльки: фестиваль «Ляльковий світ – 2016»

Перші сонячні дні, аромати львівської кави і неповторна атмосфера цікавого творчого заходу – такого пропустити ми ніяк не могли! Тому впевнено вирушили до Міста Лева на VIII етно-фестиваль «Ляльковий світ», де представлені найрізноманітніші авторські ляльки з різних куточків України.

авторські ляльки

Експозиція «Етно-лялька» розміщена у світлих і просторих залах львівського Палацу мистецтв (вул. Коперника, 17). Триватиме виставка з 24 березня до 10 квітня 2016 року, і на ній можна побачити й навіть придбати як традиційні мотанки, так і більш рідкісні та незвичні авторські ляльки. Ціновий діапазон – від кількох сотень до кількох тисяч гривень, але справжні поціновувачі й колекціонери не шкодуватимуть про здійснені покупки, адже витвори тут трапляються справді неймовірні!

Стіни виставкових залів прикрашені гігантськими витинанками, одягнутими в ткані сорочки:

За словами організаторів, провідною підтемою виставки є весна та Великдень, який настане вже незабаром, тому й вироби тут відповідні:

Навкруги – цікаві декорації та прикрашені мініатюрними ляльками і тваринками дерева:

Ляльки й лялечки різних видів приваблюють погляди відвідувачів:

Серед інших цікавих ляльок особливо звертає на себе увагу ось така оригінальна «котяча» тема:

Заворожують своєю геніальною простотою еко-ляльки із соломи та інших натуральних матеріалів:

Тут можна зустріти цілі лялькові сімейства, і навіть мотанку-годувальницю з дитинкою!

Крім простого споглядання автентичних авторських ляльок є можливість також потрапити і на майстер-класи від майстринь, які з задоволенням навчать вас азам свого мистецтва. Зробимо невеличкий анонс: в наступному дописі читайте інтерв’ю з Роксоляною Садовою – буде цікаво!

Одним словом – не пошкодуйте свого часу на цей фестиваль, тим паче що він є першим в Україні проектом, який представляє публіці автентичні авторські ляльки. Це масштабний культурний захід, який варто відвідати всім – для насичення фантастичною красою й потужною енергетикою світлої української ляльки…

Автор: Вікторія Чорній

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Яндекс.Метрика