Патріотичні схеми вишивки. Патріотична вишивка.

Вишивка – це спосіб самовираження нації, символ культури народу, його етнічної приналежності . Патріотичні схеми вишивки відображають подих історичних подій, віддзеркалюють красу та творчий розвиток, інтелектуальний рівень українців. Вишивка є одним з перших національних здобутків, оскільки знаходиться в тісному взаємозв’язку традицій, моралі, патріотизму, національної та культурної пам’яті народу.

схеми патріотичної вишивки

Сьогодні хочемо поділитись з вами цікавими та оригінальними патріотичними схемами вишивки. Вам неодмінно сподобаються чудові схеми з українською символікою.

патріотичні схеми вишивки

Коли існує національна ідея, то система цінностей таких як культура, патріотизм — синтезуються в поняття нації. Культура і національність в даному розумінні поняття пов’язані ідеєю і історією.

патріотичні схеми вишивки

Вишивка дивним чином пов’язує нас з предками. Це потужний зв’язок, який додає сили наступним поколінням, оберігає їх, нагадує про досягнення. Вишивка – це культурне обличчя народу.

Цікаво аналізувати вишиті зображення, адже вони мають своєрідне значення оберегів (захист), а символіка кольорів сповіщає про веселі та сумні моменти. Вони якнайкраще розкривають давні традиція предків, які щораз більше заворожують та закохують нас в історію культури.

Вишивка показує красу власної народної самобутньої індивідуальності, нагадує про нашу приналежність, не дає забути красу та багатство рідного краю, пробуджує глибоку любов до власного коріння, ностальгію за власним неординарним творчим потенціалом.

патріотичні схеми вишивки

Патріотична вишивка постійно осучаснюється. Варто звернути увагу на вишивку патріотичних колажів: герб, прапор, калина, пшениця, патріотичні лозунги в жовто-голубих кольорах.

патріотичні схеми вишивки

Кожен народ береже свою історичну пам’ять, символом якої і є рукотворна культурна спадщина. Вишивка передає символізм народу. А, позаяк символіка залежить від  територіальної приналежності, то вишивка кожного регіону передає невичерпне багатство народу.

Зберігайте, примножуйте та діліться з іншими вишитими здобутками!

Міцний дух, сила, патріотизм і об’єднаність українців вселяють впевненість, що все у нас буде добре, тож з Днем Незалежності всіх!

Патріотичні чоловічі футболки з українською символікою можна придбати за найвигіднішою ціною за тел.  (097) 087-14-64.

Патріотичні схеми та набори вишивки, які представлені в даній статті, можна  замовити в нашому інтернет-магазині «Діана плюс».

Патріотичні схеми вишивки

Читайте також:

  1. Патріотична вишивка: підбірка найкращих сюжетів
  2. Вишиті обереги: найголовніші символи вишивки та їхній обереговий вплив
  3. Вишиті обереги: що вишивати на жіночих та чоловічих сорочках

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *