Одяг для ляльок: мініатюрні хенд-мейд шедеври!

одяг для ляльок

В кожній дорослій жінці живе маленька дівчинка, яка й досі любить гратися в «доньки-матері» – лише цим, мабуть, і можна пояснити нашу безмежну любов до милих і симпатичних лялечок наших молодших сестричок, донечок, а може вже й онучок! Ми з великим задоволенням допомагаємо малюкам «годувати» і «вкладати спати» їхніх «діток», а їх переодягання в нове вбрання – це взагалі наша найулюбленіша справа, особливо якщо мова йде про одяг для ляльок, створений власними руками.

Одяг для ляльок: цікаві ідеї

Як же пощастило донькам і онучкам справжніх рукодільниць! Адже для них не існує абсолютно ніяких обмежень: якщо вже шити чи в’язати ляльковий одяг – то так, щоб в результаті вийшов справжній мініатюрний шедевр! Деякі творчі особистості досягають в цьому мистецтві таких висот, що створений ними іграшковий гардероб ні в чому не поступається справжньому: тут вам і складний крій, і цікава вишивка, і дрібні деталі, які надзвичайно прикрашають малесенькі лялькові сукенки!

Навіть не сумніваємося, що будь-яка майбутня матуся більше за все на світі хотіла би мати в розпорядженні подібний ляльковий гардероб. Тому сьогодні хочемо поділитися з вами чудовою підбіркою фото, які справді надихають на створення хенд-мейд одягу для ляльок. Мініатюрне вбрання можна пошити:

Не менш красиво виглядають і в’язані спицями чи гачком речі для лялечок:

Одяг для ляльок буде виглядати більш оригінально, якщо прикрасити його вишивкою, як на цих фото:

Вмикайте фантазію і не шкодуйте свого часу й зусиль на створення таких чудових мініатюрних речей, адже спільний з донькою творчий процес принесе вам обом надзвичайне задоволення! Вдалих вам експериментів!

Автор: Вікторія Чорній

One Response to “Одяг для ляльок: мініатюрні хенд-мейд шедеври!

  • Яка цікава ідея. Маленькі модниці зможуть вибирати одяг і одягати ляльку на свій смак. Гра перетворюється на елемент естетичного виховання, розуміння моди, звичайно з допомогою мами.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *