Новорічний настрій – програмуємось на святкування уже зараз

Напередодні новорічних свят атмосфера сповнена чимось особливим — в повітрі витає особливий дух — новорічний настрій. У цей час хочеться радіти самому і радувати оточуючих. Хочеться творити, діяти, надихатись.

новорічний настрій

Як повернути у своє життя новорічний настрій

Новорічні свята залишаються одним з найулюбленіших свят в році. Вони сповнені спільної радості, душевного тепла і надії, очікуванням дива та казки. Тож постараймося створити святковий неповторний затишок.

Позитивні емоції і сміх важливі для людини. Вони не тільки продовжують життя, але і дарують світло вам і всім навколо вас.

Новий рік — це найкраще, найулюбленіше і найочікуваніше свято в році. Дорослі як маленькі діти чекають новорічних подарунків і мріють швидше окунутися в святкову безтурботність. Мерехтіння різнобарвних вогників не зможе залишити когось байдужим!

новорічний настрій

Перетворіть свою оселю у справжню казку! Вам в цьому допоможе ваша фантазія – прикрашайте і зустрічайте свято в традиційній чарівній атмосфері!

Найкращий спосіб створення святкового передноворічного настрою – це створення новорічних прикрас та іграшок власноруч. І це краще починати заздалегідь, бо чим ближче до свят, то тим менше буде часу.
Новорічні іграшки своїми руками

Новорічні іграшки своїми руками — креативні новорічні подарунки

І не журіться, що до новорічно-різдвяних свят залишилось лише декілька днів, а снігу немає. Зимову атмосферу можна створити самому в своєму затишному домі. Адже найголовніше — це не оточення, не місце і навіть не враження, а ваш власний новорічний настрій. А тут і сніг неочікувано прийде, коли зраненька ви виглянете у віконечко.

новорічний настрій

Нехай творче натхнення надасть відчуття справжнього новорічно-різдвяного щастя! Нехай чари новорічно-різдвяних ночей повернуть святковий настрій у Ваше життя!

новорічна вишивка

Новорічна вишивка — оригінальні ідеї та схеми

Адже, як Новий рік зустрінеш, так його і проведеш. Гарний настрій — запорука успішного року!

Як зробити так, щоб новорічно-різдвяні свята запам’яталися надовго? Адже ялинка, подарунки, ситне застілля – так з року в рік. Як додати оригінальності? Як зробити святкові вечори особливими, щоб вони відрізнялись від усіх інших?

Плануйте, придумуйте, творіть! Чим більше ви докладете зусиль до створення особливого інтер’єру власноруч, — тим святковішим буде новорічний настрій. Саме час запалювати вечорами свічки і включати ілюмінації. А тихі довгі зимові вечори спонукатимуть до задушевних розмов та приємних споминів. Чому б не послухати чи не почитати спогади про зустрічі Нового року та Різдва в роки молодості батьків та дідусів, смішні байки, а інколи і про різдвяну містику.

новорічний настрій

Адже, основне — це створити відповідну атмосферу. Ви готові? Тоді до роботи.

Зустрічаймо Новий рік яскраво і весело!

Журнал «Diana»

Новорічний настрій знаходимо і у календарях: 

календар 2020

Календарі на 2020 рік

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *