Секрети красоти — звички роблять жінку шикарною

Секрети красоти: шикарних стильних красивих жінок люблять, прощають, вони завжди більш успішні в кар’єрі і житті. Від таких жінок чоловіки не можуть  відвести погляду. Що не кажіть, а зустрічають все ж по одягу. Підтягнуті, акуратні, стильні. Як цього досягти?

Все, що необхідно, аби відбулися позитивні зміни в житті, — це велике бажання зробити його кращим.

І дуже просто цього навчитися — лише згадати жінці, що вона жінка. Тому працюємо із задоволенням, відпочиваємо з насолодою, радіємо життю і любимо з кожним днем все більше і більше! Тоді будемо здоровими, щасливими і коханими!

Кожна жінка красива настільки, наскільки вона впевнена в собі. Незалежно від зовнішніх даних, жінка повинна вміти подати себе у вигідному світлі і підкреслити свої достоїнства. При цьому не ідеалізуйте власну зовнішність, потрібно знати свої сильні і слабкі сторони і вміти цим користуватися.

Головний секрет чарівності не бездоганна зовнішність, а неповторний шарм, внутрішня сила і ніжність. Адже саме це дозволяє, незалежно від віку і зовнішності, привертати увагу оточуючих.

Тож потрібно дотримуватися звичок, які щодня допомагають мати ідеальний зовнішній вигляд. Секрети красоти:

  1. Одягайтеся відповідно до погоди, ситуації, заходу, дивлячись куди ви йдете, коли і до кого. На все свій час і місце.
  2. Одягайте тільки те, що вам підходить за розміром. Як би вам не подобався якийсь одяг, однак, якщо він не вашого розміру, забудьте про нього.
  3. Плануйте з вечора, що надягнете завтра, тобто не починайте з підбору потрібного вбрання за 10 хвилин до виходу, коли бігаєте в паніці по квартирі, а завчасно.
  4. Виберіть правильну нижню білизну. По-перше, це основа вашої впевненості в собі, по-друге, білизна має відповідати вашому наряду, щоб, наприклад, мереживо не проглядалось через облягаючий трикотажний одяг.
  5. Підберіть стильні аксесуари, про які часто забуваємо, але які і завершують образ. Виберіть ідеальні аксесуари, але знайте міру. Доповнити свій образ можна однією дорогою деталлю: гарним шкіряним паском, елегантними сережками, брендовою сумкою і т.д. 
  6. Не забувайте про відповідність взуття до вбрання. Смішно виглядають каблуки до спортивного стилю.
  7. Дайте собі достатньо часу підготуватися. Це означає не переставити три рази будильник і ще повалятися, а потім збиратися як попало. Це означає прокинутися вчасно, щоб зробити зачіску, нанести якісний макіяж. Акуратно складайте одяг і вішайте його на вішаки. Регулярно періть речі, не залишайте все на потім, коли вже не буде що надягнути чистого і відповідного.
  8. Ніколи не валяйтеся в ліжку в гарному одязі. Змініть шовкове плаття на легінси і світшоти, якщо хочете полежати на дивані.
  9. Залишайтеся вірними своєму стилю. Не треба сліпо бігти за модою. Майте арсенал класичного одягу, який завжди актуальний, поза сезоном і трендами.
Секрети красоти:

Прагніть перебувати в постійній гармонії, любові і бажанні щедро ділитися щастям, любов’ю, радістю, знанням і енергією з оточуючими.

«Щасливі дівчата — найгарніші», — стверджувала Одрі Хепберн.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *