Подарунок, який дитина зберігатиме усе життя

На Новий рік під ялинками лежать купи іграшок і гори цукерок, проте дітям можна подарувати щось більш корисне — найдорожчий подарунок.

Як подарувати подарунок на все життя?

подарунок

Ялинка — вже обов’язковий атрибут свята, але ж в кожній родині може бути своя новорічно-різдвяна магія.

подарунок

На Новий рік кожна дитина чекає на казку, але не варто зводити ж усе чародійство тільки до матеріальних подарунків під ялинку. Магія — це ритуал, який кожному під силу, адже кожен може започаткувати чарівні святкові традиції. Ті самі традиції, з яких розумієш, що Новорічно-Різдвяні свята вже дуже скоро. Традиції, заради яких чекаєш не тільки вечора, але і тижні до цього.

14

Потрібно все ретельно продумати і втілити в життя. Можна починати чекати чудес з початку грудня, заповняючи з дитиною листа Миколаю, Діду Морозу чи Різдвяному Ангелу, або використовуючи Різдвяний календар.

А 19 грудня почнеться довгоочікуване Святкування — адже в ніч приходить Святий Миколай і слухняним дітям приносить під подушку різні солодощі (тепер і не тільки солодощі, а те, що дитина побажає в листі до Миколая) – величезна цікавість, яка довго не дає заснути (адже так хочеться побачити Святого Миколая і взнати як же він потрапляє в квартиру: через стіну, вікно чи двері) і та хвиля емоцій, коли витягуєш пакуночок з-під подушки, що навіть не згадуєш про ті нездійсненні бажання дочекатися дарувальника.

подарунок

О, який щасливий ранок, коли дитина радісно підхоплюється з ліжечка і біжить з подарунком показувати рідним. І неважливо чи це цукерки, машинка або лялька, або ж зроблений своїми руками подарунок — найтепліший, основне — ПОДАРУНОК саме їй! Адже тільки хорошим дітям приносять подарунки, а неслухняним – різку.

12

А там не за горами і Новий Рік! А тут уже традиція, яка прижилась у другій половині ХХ-го століття, — подарунки під ялинкою від Діда Мороза, або й особисто від нарядженого в червого-білий зимовий наряд з великим червоним мішком подарунків дідуся, який завітає на урочисть в дитячому садку, школі чи й персонально відвідає додому. О, скільки втіхи, задоволення, вихваляння подарунком!

подарунок

Проте не варто дарувати надто дорогі подарунки, адже найдорожчий подарунок – це приділене тепло, а не витрачені гроші.

17

І ось найдовше свято – наближається Різдво Христове! Ось тут задіюється в традиціях не лише одна ніч чи день, а існує увесь цикл різдвяних традицій, які запам’ятовуються духом каміну, запахом свіжої випічки, незрівнянно смачною кутею (яка так смакує лише на Святий вечір! Адже, якщо її зварити за тим же рецептом будь-якого іншого дня – то уже зовсім не той смак), особливими варениками та борщем з вушками та грибами! І тим унікальним родинним теплом і затишком, особливим духом – духом Різдва!

подарунок

Подаруйте своїй дитині найцінніший подарунок — родинне тепло!

Читайте також:

Традиції святкування Різдва: обряди та обереги. Чари святочних ночей.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *