Новинки Діана плюс (оригінальні схеми вишивки, журнали)

Знайомтеся з довгоочікуваними випусками улюблених рукодільних журналів — новинки, сюрпризи, акції!

новинки

Вас зустрінуть цікаві схеми та майстер-класи, корисні поради, яскраві фотографії виробів. Надихайтеся унікальними результатами творчості та створюйте свої неймовірні і дивовижні шедеври! Серед нових випусків рукодільні журнали з вишивки, в’язання, handmade.  А також журнали, які познайомлять вас з інформативною жіночою тематикою (новинки кулінарії та косметології, цікаві ліричні та захоплюючі містичні історії, дизайн інтер’єру та квітковий оазис…). А також знайдете цікаві видання для дітей (казки, розмальовки, дитячі журнали).

Журнал «Українська вишивка» №69(9) познайомить з відомими майстринями вишивки через інтерв’ю та пізнавальні статті. А також — із новими фасонами та схемами вишиванок.

українська вишивка

українська вишивка Журнал «Вышиванка» дарує насолоду милування неймовірно красивими схемами вишивки картин, сорочок, а також розкриває секрети відомих майстринь і надихає на творчість!

вышиванка
вышиванка

Сучасна жінка знайде безліч цікавої та корисної інформації в Інформаційному та Handmade розділах журналу «Diana» №28(10). Серед яких: Схема вишитої блузки для дівчинки та Символіка давньої вишивки – що символізують птахи на схемах вишивки, 9 цікавих майстер-класів, Кухонні рецепти, Легенди замків України, Обряди та звичаї, Коригування постави, Тести…

Diana handmade

Diana handmade

Журнали «Вяжем сами», «Вяжем крючком» та «Вяжем сами мини» нададуть широкі можливості для вибору найкращих моделей в’язаних виробів і поділяться цінними схемами!

Журнал «Узоры для вязания» здивують новими оригінальними схемами для в’язання гачком та спицями (понад 50 узорів).

узоры для вязания

Погортати усі ці журнали можна у відеороликах на ютуб-каналі «Диана плюс». Приємного Вам перегляду!

Цікавим доповненням до щомісячного оновлення періодичної журнальної продукції стане і поповнення колекції двохсторонніх кольорових схем для вишивання картин — усього 56 новинок.

новинки

Рукоділля – складний і водночас приємний процес. Праця вимагає точності, терпеливості, витримки та творчого підходу. Проте скільки радості, коли власноруч створена неймовірно красива річ.

До вашої уваги найрізноманітніші варіанти товарів для рукоділля на нашому сайті www.dianaplus.com.

Бездоганні схеми та майстер-класи, цікаві факти та поради. Обирайте своє та насолоджуйтесь рукоділлям!

Найцінніша річ та, що зроблена власноруч та подарована з любов’ю!

Новинки від «Діана плюс»

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *