Подарунковий календар 2019 – ідеальний подарунок!

Шукаєте ідеальний подарунок? Подаруйте цей ексклюзивний календар 2019, наповнений позитивними емоціями. Ексклюзивність паперу з льону вразить вишуканістю та приємністю на дотик. Рік неодмінно запам’ятається приємними моментами!

календар 2019

Для поціновувачів українського мистецтва справжнім подарунком можуть стати календарі з картинами відомого художника Олега Шупляка. Картини з подвійним змістом від Олега Шупляка викликають чимало захоплення. Двовзори – саме так називає власні картини художник. Оптичні ілюзії – це лише частина творчого доробку художника. Однак, вона найбільше привертає увагу поціновувачів мистецтва.

Нескінченні нашарування, які містять кілька значень та інтерпретацій, в серії образів з подвійним змістом, вражають. Автор підштовхує глядача до роздумів, будить його уяву, спонукає прискіпливо приглядатись до кожної лінії та деталі, до гри світло-тіні, до найменшої кольорової плями та до найбільшої площини. Шупляк відкриває нам ці паралельні виміри поетапно.

Наче милуєшся пейзажем, аж раптом помічаєш, що хтось дивиться на тебе з картини. Ось, на полотні, головний персонаж привертає до себе увагу і його душа, і дух являються нам, як ілюзія або таємниця. Спочатку нам відкривається один образ, потім два, потім їх вже багато… вони розкривають суть, емоцію, ідею, дійство, яке відбувається десь далеко і давно але водночас тут і зараз, безпосередньо перед вами.

календар 2019

Особливої уваги вартує останній цикл робіт «Рідна земля» у якій митець досліджує українські етносимволи та знаки (вишиванка, писанка, лелеки, калина). У цих картинах показано глибинні, органічні зв’язки цих символів з українською культурою продовж багатьох століть.

календар 2019Чарівний календар 2019 з картинами українського художника Олега Шупляка задовольнить найвибагливіші смаки поціновувачів мистецтва і даруватиме радість кожен день!

календар 2019

Для тих, хто захоплюється творчістю української художниці Євгенії Гапчинської, хто перебуває в пошуку позитивних емоцій, кого розчулюють ілюстрації до казки про Алісу, — в подарунок добірка цих календарів. Милуйтеся неймовірними ілюстраціями!

календар 2019

Роботи художниці наповнені милим позитивом, який гарантовано піднімає настрій навіть самому похмурому скептику. Чарівні герої кожного календаря — чи то діти, чи то ангели. Всіх сюжетних ліній тут не перелічити. Обов’язково «прогуляйтеся» сторінками календарів з барвистими зображеннями Гапчинської, по світу безпосередності, дитячої вигадливості, зворушливою кокетливості.

календар 2019

Із серії «Подарункові календарі» виберіть  найчарівніший календар в подарунок собі або близькій людині і насолоджуйтесь барвистими ілюстраціями з оригінальними роботами художників. Висока якість поліграфічного виконання чудово доповнює репродукції шедеврів живопису. Неповторні  картини органічно доповнять будь-який інтер’єр і допоможуть планувати час.

календар 2019

Подарунковий календар 2019 преміум-класу «Paradis» чи «Energy» неймовірно захоплюючий! Далекі острови, прозоре море і приємне тепло — справжній рай! Ви закохаєтесь в кожну сторінку і обов’язково захочете залишити цей календар собі, навіть якщо купите його в подарунок! Практичний і естетичний, цей календар щомісяця буде тішити вас зображенням нового пейзажу.

Наші настінні календарі відрізняються високою якістю виконання! Ретельно підібрані ілюстрації, надруковані на глянцевому папері найвищої якості, стануть справжньою прикрасою будинку, а в зручному форматі календарної сітки знайдеться місце для ваших планів: великі клітини дозволять робити записи і організувати свій час. Зручне дублювання трьома мовами: українською, російською та англійською.

У цих календарях кожен знайде тему за смаком: картини художників, чудові сюжети з влучними висловами, улюблені герої , неповторні пейзажі.

Наш календар 2019 – це висока якість паперу та друку, ексклюзивний формат і дизайн, неймовірно красиві ілюстрації!

Спробуйте планувати свій час разом з нашим календарем  і рік неодмінно запам’ятається приємними емоціями!

Вибирайте календар на 2019 рік із нашого нового широкого асортименту. Подарункові, настільні та настінні, на магнітах — у нас кожен обов’язково знайде свій варіант календаря.

Обирайте улюблену тематику, найзручніший для Вас формат і нехай в 2019 році кожен день буде наповнений радістю і щастям!

Календар 2019. Подарункові календарі 2019:

https://www.dianaplus.com/kalendari

 

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *