Чорна п’ятниця – розпродаж уже – лови момент

Чорна п’ятниця — це відмінна можливість придбати бажаний товар з величезною знижкою (-50% на нашому сайті). Якщо покупки – ваша стихія, то приєднуйтеся до цього свята. Замовлення можна зробити уже зараз. Журнали, набори та календарі-2019 від видавництва «Діана-плюс»! Не пропустіть, кількість акційних товарів обмежена! Вишивка, в’язання, календарі, розмальовки…

чорна п'ятниця

Нижче ознайомтеся з найактуальнішими  товарами в головному розпродажі року від «Діана плюс»!

Понад  70  найактуальніших товарів із 50% знижкою! Це будуть реальні знижки.

Чорна п’ятниця завжди припадає на останню п’ятницю листопада, а саме  після Дня подяки, яке святкують в США.  Саме з неї починається традиційний різдвяний сезон розпродажів. У 2018 році Чорна п’ятниця припадає  на 23 листопада. В Україні чорна п’ятниця — це абсолютно новий вид акцій, який перейняли зі США. Там дійсно у всіх магазинах є величезні знижки, але на обмежену кількість товарів. А у нас же більшість покупок в чорну п’ятницю українці роблять саме в інтернеті. З кожним роком популярність цієї акції в нашій країні зростає.

розмальовки

Хоча вислів «чорна п’ятниця» звучить моторошно, але ж насправді цей день зовсім не страшний, а навпаки — приємний! Його слід з нетерпінням чекати. Це день шалених розпродажів та знижок, коли магазини подовжують години роботи, щоб кожен охочий мав змогу собі дещо вдало прикупити, а магазини збільшили виторг. Продавцям же магазинів цього дня не позаздриш, адже вони обслуговують таку кількість покупців.

Цікаво, що в деяких країнах чорна п’ятниця настільки популярна, що заради вдалих та вигідних покупок багато працівників беруть цього дня відпустку. Адже деколи знижки дійсно дуже щедрі.

 

Увесь світ готується до чорної п’ятниці і ми – не виняток. Ознайомтеся з товари, що беруть участь у розпродажі в день грандіозних знижок на сайті видавництва «Діана плюс».

Отримайте уже доступ до головного розпродажу цього року:

1) зареєструйтесь на цьому нашому порталі  dianaplus.com.ua  (на головній з правого боку введіть своє ім’я та електронну адресу),

чорна п'ятниця

2) зробіть попереднє замовлення і «забронюйте» те, що сподобалось, поки товари є в наявності в нашому інтернет-магазині dianaplus.com .

Завітайте на наш сайт й насолоджуйтеся радістю покупки. Вдалого вам шопінгу!

Чорна п’ятниця — ловіть момент!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *