Модна вишивка 2021 – мода весняного гардеробу

Якою ж буде та модна вишивка 2021? Ми завжди з нетерпінням чекаємо весну, уявляючи як ми будемо грітися в променях теплого весняного сонечка, вдихати весняні аромати набухаючи бруньок і освіжаючу прохолоду легкого весняного дощику.

Разом з тим, усі готують і свій гардероб. Навесні, як ніколи, хочеться оновлення, свіжості, новизни! Хочеться зачаровувати і зачаровуватися, закохуватися і закохувати! І вже тим паче тим, хто може сам власноруч створити для себе унікальні речі, неодмінно потрібно скористатися своїм талантом для створення нового модного образу весни.

Давайте подивимося, що пропонують носити навесні та влітку — які візерунки будуть на піку моди.

модна вишивка 2021

журнал «Вишиванка» 173-174

Якісно, продумано до найдрібніших деталей, вишукано і при цьому не нудно. Модна вишивка 2021 пропонує яскраві, навіяні квітами образи. Цікаве поєднання кольорів — дуже по-весняному, свіжо і нарядно. Такі моделі трохи на межі, гострі і зачаровують своєю сміливістю і несподіванкою.

Дивлячись на схеми, ми можемо почерпнути натхнення для себе, пробудити в собі творчий потенціал. Часто буває, що новинки, побачені в журналах, допомагають по-новому поглянути і переосмислити свій погляд на знайомі речі, поєднання кольорів і форм.

Модна вишивка 2021 сміливо використовує старовинні техніки для сучасних високотехнологічних матеріалів, знаходячи незвичні для ока колірні поєднання, технології вишивки.

У цьому фасоні більш м’яке поєднання кольорів і більш спокійний стиль, проте  з дотриманням своєї стилістики, яскраво і завзято. Тут поєднуються кілька актуальних тенденцій, які більше підходять для юних красунь.

модна вишивка 2021

журнал «Українська вишивка» 95-96

В результаті такого підходу речі цілком інакше виглядають.

Вишивальниці настільки розширили області використання технік вишивки в створенні колекцій, що виходять речі, які часто виглядають як твори мистецтва, поєднуючи в собі ідею з віртуозним виконанням майстра.

Нескладний фасон стає цікавим, завдяки сусідству з простими брюками чи спідницею, використання великих візерунків з кумедними китичками. Підійде струнким, молодим дівчатам. Річ цікава, сучасна і без претензій — дуже по-європейськи. Навіть починаюча рукодільниця зможе повторити.

модна вишивка 2021

журнал «Вишиванка» 175-176

Модна вишивка 2021 — незвично і несподівано цікаво. Образ збудований так, що акцент зроблений саме на блузку. Поєднання з білизною полотна підкреслює візерунок, надає чіткість всьому образу в цілому.

Зустрічаймо весну мелодією духовності!

модна вишивка 2021

Більше схем і фасонів вишиванок на сайті www.dianaplus.com Модна вишивка 2021.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *