Яскрава вишивка хрестиком: чому можна навчитись у закордонних майстринь

Традиційна українська вишивка хрестиком вже давно визнана світом за неповторну красу візерунків і чудове поєднання кольорів. Наші вишивальниці майстерно прикрашають хрестиками та мережками одяг, аксесуари і навіть взуття, не кажучи вже про домашній декор. Але і в закордонних рукодільниць є чому навчитися! Тому сьогодні хочемо познайомити вас із трьома вже досить популярними в соцмережах вишивальницями, які розробляють власні схеми. Їхні роботи надихають на нові експерименти!

вишивка хрестиком
Оригінальний стиль і яскраві кольори: вишивка хрестиком від Джоді Райс

Американка Джоді Райс жартома називає себе божевільною котячою мамою і невиправною мрійницею-дизайнером, а її роботи насправді вражають! Ця жінка виробила власний стиль, який гідно виділяє її серед інших вишивальниць і забезпечує їй немало прихильників: інстаграм-профіль Джоді @craftnik має вже більше 12 000 підписників. «Фішкою» цієї рукодільниці є яскраві картинки із зображенням найвідоміших міст світу:

Цікаві силуетні схеми Ханни Старрок

Жителька Великобританії Ханна Старрок теж зуміла вирізнитися серед інших – особливістю її робіт є вишивка простих, але стильних картинок із зображеннями силуетів тварин. Зовсім невелика кількість хаотично розкиданих по тканині хрестиків незвичайним чином вибудовується в обриси звіряток:

Милі тваринки від Сари з Англії

Своїми ідеями надихає також і ще одна мешканка Туманного Альбіону, яка в інтернеті підписується лише іменем Сара. Тільки погляньте, які чудові її звірятка! Витримані в одному стилі кольори, красиве оформлення – на таку вишивку хочеться дивитися довго-довго!

Всі три вишивальниці творять в одній техніці, але подача робіт у кожної різна — особлива, і якраз це у великій мірі звертає на себе увагу. Тож якщо ви теж хочете в майбутньому похвалитися великою кількістю інтернет-прихильників, то беріть приклад з цих креативних жіночок: визначайтеся зі своїм власним стилем, оформлюйте і фотографуйте роботи в однаковому антуражі, надавайте своїм інтернет-акаунтам візуальної привабливості – і хто знає, можливо зовсім скоро подібну статтю писатимуть вже про вас!

Автор: Вікторія Чорній

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *