Ірландське мереживо: що потрібно знати починаючим в’язальницям

Неймовірне ірландське мереживо вражає своєю красою, легкістю та неповторністю! За рахунок великої кількості з’єднаних між собою окремих елементів кожна річ, виконана в цій техніці, виходить унікальною – в цьому й полягає основна цінність такого плетіння. Але ця техніка гачкування доволі складна й має кілька важливих секретів, без знання яких досягнути гарного результату не вдасться. Будемо розбиратися разом?

Ірландське мереживо

Ірландське мереживо: основні правила для починаючих

Отже, якщо ви твердо налаштувалися створити дещо унікальне та надзвичайно красиве, то одяг з ірландського мережива стане чудовим вибором. Але, перш ніж починати, обов’язково зверніть увагу на декілька нюансів.Викрійка

Її потрібно робити обов’язково! На заготовці ви будете розкладати готові елементи та намічати їх з’єднання між собою. Врахуйте, що ваша викрійка повинна бути мобільною, а ще ви будете приколювати до неї дрібні мотиви. Непоганий варіант – зробити заготовку з поролону, обтягнутого тканиною.

Ірландське мереживо

Читайте також: Серветки гачком: мереживна ніжність для вашого дому

Колір

Вдало підібрати відтінки ниток для окремих в’язаних елементів – задача непроста. Тому, якщо ви ще не маєте досвіду і тільки починаєте пробувати себе в цій техніці – в’яжіть однотонне полотно з легкими варіаціями відтінків, наприклад, від білого до кави з молоком.

Кількість мотивів

Занадто велика кількість різноманітних елементів, та ще й не дуже пов’язаних між собою по стилю чи темі, лише перевантажать ваш виріб. Компонуючи окремі квіточки та листочки, керуйтеся основами знань по складанню букетів та ікебан: один-два «ведучих» мотиви повинні доповнюватися невеликими додатковими акцентами. Ви ж хочете отримати елегантну річ, а не яскраву й негармонійну клумбу, правда?

Ірландське мереживо

Прозорість одягу

Перед роботою відразу вирішіть, як ви будете носити готову річ. Якщо це жакет на вечірню сукню, то він може бути достатньо прозорим. Але для топа чи спідниці щільність в’язання повинна бути вищою – щоб оточуючі звертали увагу на ваш чудовий плетений одяг, а не на нижню білизну під ним!

Більше порад по в’язанню ірландського мережива можна знайти у спеціалізованих виданнях наприклад, у журналі «Вяжем крючком»:

Бажаємо вам успішних творчих експериментів!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *