Ніби справжні: неймовірні в’язані квіти та овочі від японки Jung Jung

Японці завжди прагнули до досконалості, і це відображається у всіх сферах їхнього життя, в тому числі й у рукоділлі. Чудовим зразком суто японського скрупульозного підходу до творчості є в’язані квіти та овочі від талановитої майстрині Jung Jung (Юнг Юнг). За допомогою ниток і гачка ця жінка створила фантастичний в’язаний сад, яким можна милуватися безкінечно!

в'язані квіти

Японські в’язані квіти та овочі

Природні приглушені кольори ниток, тонкий гачок (0,4 мм) і головне – надзвичайне творче відчуття та робота майстрині змогли створити істинні шедеври. Тільки погляньте: ці вив’язані до найдрібніших деталей рослинки майже неможливо відрізнити від справжніх!

Жінка почала в’язати у дуже юному віці (з 11 років), а з часом лише відточила свою майстерність практично до ідеалу. Щоб досягнути ефекту натуральності, вона сама фарбує пряжу і дуже ретельно підбирає відтінки, а також намагається максимально реалістично відтворити форми та розміри. Складно уявити, що всі ці ажурні пелюсточки та мініатюрні листочки вив’язані гачком, адже результат такої праці вражає!На своєму персональному сайті японська майстриня ділиться схемами в’язання власних творінь, тож при бажанні можна спробувати їх повторити.

У всієї цієї майстерно сплетеної краси є й практичне призначення – насправді це прикраси та заколки для волосся. Хоча, на нашу думку, такі шедеври можна не лише із задоволенням носити, а й сміливо експонувати в музеях та на міжнародних виставках! Тож побажаємо Юнг Юнг подальших творчих експериментів і будемо з нетерпінням очікувати на її нові в’язані шедеври!
Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *