Дещо цікаве з Лондона: оригінальні в’язані шапки від Луїз Волкер

Сплести собі найпростішу шапку зможе практично кожна більш-менш досвідчена рукодільниця. А ось вразити усіх навколо незвичайним головним убором – це вже тільки для сміливих і талановитих майстринь! Саме такою є британська фотограф і в’язальниця Луїз Волкер (Louise Walker), оригінальні в’язані шапки якої стали головною фішкою цікавої фотосесії!

оригінальні в'язані шапки

Оригінальні в’язані шапки у вигляді перук

Шапки-перуки колекції «Wooly Head» дійсно нагадують натуральні зачіски, дарма, що локони в них вив’язані з вовни й пряжі пастельних кольорів. Цікавий факт: їх авторка Луїс в основному займається фотографуванням, а в’яже, переважно, на дозвіллі. Але заради цікавого фотопроекту вона об’єднала два своїх улюблених заняття й створила незвичайні головні убори спеціально для кадру. І вийшло дуже навіть ефектно!

Читайте також: Натхненна природою… Дизайнерське в’язання від Хейді Мей

Кожна шапка повторює зачіску, знакову для певного періоду історії. Так що в колекції можна знайти і вовняну перуку в стилі Марії-Антуанетти, і короткі «хвильки» 20-их років минулого століття, і в’язані локони а-ля Мерлін Монро, і навіть довгі пасма зі шнурками, як у раритетних хіппі.Якщо ви теж бажаєте створити щось подібне – вперед, не зупиняйте власну творчість! А для тих, хто надає перевагу більш стриманим моделям, підійдуть спеціалізовані видання для в’язальниць від видавництва «Діана плюс». В журналах «Вяжем сами», «Вяжем крючком», «Вяжем сами мини», «Узоры для вязания», «Вяжем сами. Детям» та «Уютный дом» ви знайдете багато чудових схем та описів, що допоможуть сплести прекрасні речі власноруч!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *