Рукодільниця і друзі: зустріч клубу «Моє хобі» (Львів, 2015)

Будь-яка рукодільниця – людина творча, часто заглиблена в себе в пошуках натхнення, але і їй час від часу необхідно спілкуватися з однодумцями. Тож ідея створення клубу «Моє хобі», де майстрині найрізноманітніших технік могли би обмінятися ідеями і просто похвалитися своїми виробами, прийшлася до душі багатьом! Дякуючи засновниці клубу – талановитій і вже досить відомій в Україні та за її межами львів’янці Галині Матвіїв – відбулася й цьогорічна зустріч творчих жінок, на яку було запрошено і представників видавничо-інформаційного дому «Діана-плюс».

Зустріч відбувалася у розкутій неформальній атмосфері, за чаюванням та приємним спілкуванням. Учасниці приїхали не лише зі Львова, а й з інших міст: Тернополя, Івано-Франківська, Червонограда, Борислава, що свідчить не лише про велику цінність таких клубних засідань, а про їхній загальноукраїнський масштаб! І що це були за жінки: і вишивають, і в’яжуть, і шиють, і валяють з вовни, одним словом – найкращі таланти нашої землі! Присутніми були також і вже досить відомі Леся Сенів, Оксана Рушінець, Тетяна Охрицька, Олена Мельник та інші визнані майстрині, чиї роботи не раз публікувалися на сторінках журналів «Українська вишивка», «Вяжем крючком», серії книг «Золота колекція української вишивки» та в інших виданнях.

Від краси ексклюзивних виробів, які можна було в усіх деталях роздивитися на цій зустрічі, просто перехоплювало подих: тут вам і вишиванки з мережками, і неймовірне ірландське плетення гачком, і незвичайні іграшки з фетру, і підвіски, вишиті на пластику, і прикраси з бісеру, і надтонке мереживо у техніці «фріволіте», яке зачарувало буквально всіх… А сумки, а черевички, а фантастичні кольє… Словами не передати, треба розглядати фотографії!

Дякуємо засновниці рукодільного клубу за організацію цього цікавого заходу, а всім учасницям – за величезну порцію творчого натхнення! Сподіваємося, що зустрічі такого формату будуть продовжуватись і надалі!

Автор: Вікторія Чорній

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *