Золота осінь: надихаємося і творимо красу власноруч!

Легкий шурхіт опалого листя, позолочені крони дерев і густі ранкові тумани… Чарівниця-осінь заворожує своєю красою, спонукаючи фантазію рукодільниць грати новими барвами! Тож сьогодні ділимося з вами яскравою підбіркою виробів, на створення яких надихнула золота осінь!

Золота осінь

Золота осінь у вишивці

Безмежна осіння тема часто набуває втілення у красивих вишитих серветках, картинках, подушечках і скатертинах. Ще б пак, адже варіантів тут надзвичайно багато: від вишивки окремих елементів до повноцінних осінніх пейзажів!

Плетені осінні чудеса

Не менш красиво виглядають і плетені гачком та спицями речі в навіяній осінню теплій палітрі кольорів. Придумати і втілити можна буквально все – від листочків найпростішої форми до вив’язаних гарбузів у натуральну величину!

Осінні віночки

Ще одна чудова осіння ідея – прикрашання стін та дверей виготовленими власноруч віночками. В якості матеріалів можна використовувати як дари природи, так і прості нитки, папір чи клаптики тканин. Зверніть увагу, що деякі з представлених віночків надзвичайно прості у виконанні й асоціюються з осінню лише своїм забарвленням, тому створити такий декор зможе будь-хто!

Насолоджуйтеся теплими осінніми днями, споглядайте навколишню красу природи і не забувайте втілювати її у власних творіннях ручної роботи! Затишної вам осені!

Автор: Вікторія Чорній

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *