Модна вишиванка 2017: що пропонують світові та українські дизайнери

Вже кілька сезонів поспіль українська вишивка не здає своїх позицій і залишається на гребені моди! Наш яскравий національний етно-колорит продовжує надихати як вітчизняних, так і закордонних дизайнерів, які створюють все нові й нові варіанти інтерпретацій традиційних українських візерунків. То якою ж буде модна вишиванка в 2017 році?

модна вишиванка

Вишиванки від Valentino

У представленій цього літа круїзній колекції «Resort 2017» від модного дому «Valentino» чітко прослідковувався вплив українських мотивів – традиційні елементи нашого національного одягу були присутні у багатьох варіантах вбрання. Вишивка, мережки і стильні етно-аксесуари виглядали на подіумі дуже цікаво!

Модна вишиванка від Moncler Gamme Rouge

Ще один модний будинок, «Moncler Gamme Rouge», нещодавно представив нову колекцію «Осінь-Зима 2016/2017». На пишно оздобленому одязі від головного дизайнера цього дому Джамбаттіста Валлі можна було впізнати традиційні візерунки, що зазвичай використовуються на українських вишиванках.

Що пропонують українські дизайнери?

Якщо вже за кордоном наші вишиванки користуються таким шаленим попитом, то що й казати про український модний подіум, де тема вишивки подається в найрізноманітніших варіантах! Багато відомих українських дизайнерів дуже вдало обігрують наш традиційний одяг:

Незважаючи на те, що крій та фасони сучасних вишитого одягу, все-таки, трішки міняються з часом, є зразки українських вишиванок, які вже можна сміливо назвати класичними. Саме так можна сказати, наприклад, про вишивку за борщівськими мотивами – чудову жіночу сорочку «Борщівські троянди», що входить до колекції елітного вишитого одягу від «Діана плюс». Тонка робота, продуманий крій та багаті візерунки роблять таку річ вартою уваги, а її власницю відразу вирізняють серед інших!

Як бачимо, і в прийдешньому 2017 році вишиванки залишаться модними і популярними, тож вишивайте з задоволенням і будьте завжди стильними!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *