Журнал Бисер, друзі та шанувальники: хто побував на відкритті творчої виставки Ольги Трач

Тернопільщина багата талановитими людьми, про творчість яких знають не лише на рідній землі, а й в столиці нашої країни! Одна з таких бджілок-трудівниць – мешканка Теребовлі, майстер народних художніх промислів художнього бісероплетіння Ольга Трач, яка днями відкрила виставку власних виробів в Тернопільському обласному художньому музеї. Одне з найпопулярніших видань ВІД «Діана плюс», журнал Бисер, вже більше п’яти років співпрацює з цієї майстринею, тож ми не могли оминути увагою таку приємну подію!

Щирі усмішки й сльози радості

Відкриття виставки відбулося в дуже приязній і теплій, навіть родинній атмосфері: прийшли найближчі друзі пані Ольги, її колеги та шанувальники. Жінку щиро вітали, нагороджували грамотами та відзнаками, а особливо зворушливими були слова батьків майстрині, які від серця раділи за свою доньку. Гарно привітав матусю і синочок Богдан, який, виявляється, успадкував від неї любов до бісеру!

Історія захоплення бісероплетінням

Ольга Трач походить із творчої сім’ї, тому її родинний талант просто не міг не мати продовження! Як розповіла сама майстриня, її захоплення бісероплетінням розпочалося більше десяти років тому з виготовлення прикрас і доповнилося створенням квіткових композицій та вишивкою картин бісером. На сьогоднішній день творчий доробок Ольги охоплює величезну кількість виробів: тільки на цій виставці експоновано 33 картини, 75 композицій та  більше 30 прикрас. Цікаво, що бісером захопився також і син рукодільниці, хоча для хлопчиків таке хобі не дуже типове. Деякі експонати цього зібрання виготовлені саме Богданом, наприклад, картина з персонажем мультфільму «Тачки».

Журнал Бисер і Ольга Трач: дружня команда!

Пані Оля – одна з улюблених майстринь журналу Бисер, адже її вироби яскраві й оригінальні, а сама вона – дуже приємна у спілкуванні людина. Редактор цього видання дуже тепло відзивається про Олю, як про завжди позитивну і працелюбну людину!

журнал бисер

Виставка Ольги Трач триватиме до 15 червня, тому ви ще встигнете помилуватися чудовими виробами з бісеру від цієї майстрині. Ну а ми бажаємо їй подальшого процвітання й творчих успіхів!

Фото і текст: Вікторія Чорній

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *